nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. 10 Bin Adım
 4. »
 5. 10 Bin Adım 1. Sezon 9. Bölüm İzle

10 Bin Adım 1. Sezon 9. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
115 0

Yeni projeleriyle adından sıkça söz ettiren GAİN dijital içerik platformu 10 Bin Adım dizisiyle izleyicilerin beğenisini kazandı. Eskiden birlikte olan çiftimizin yeniden bir araya gelip yürüyüş yapmak istemesi sonrasında yaşanan olayları ele alan bu dizi farklı konseptiyle herkesi şaşırttı. 10 Bin Adım Gain İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Dizinin senaryosunu Engin Günaydın ve Devin Özgün Çınar kaleme almıştır. Farklı tarzlarıyla uzun bir süre gündemde kalan bu ikili aynı zamanda dizinin başrollerinde yer almaktadır. 10 Bin Adım dizisinin her bölümü 10’ar dakika sürmekte ve sadece Gain platformunda yayınlanmaktadır. Kısa zamanda büyük bir kitleye ulaşmayı başaran dizinin ilk sezonu 30 Aralık 2021 tarihinde yayınlanmıştır. Dizinin yönetmenliğini Duygu Güzelmeriç üstlenirken, yapımcılığını ise Zamkinos yapmıştır. İkinci sezonu 1 Ocak 2022 tarihinde yayınlanan 10 Bin Adım dizisinin 3. Sezonuna dair bir bilgi bulunmamaktadır.

10 Bin Adım Dizisinin Konusu Nedir?

Bir zamanlar mutlu bir çift olan Ezgi ve Mehmet, tekrar bir araya gelerek sağlıklı ve mutlu bir yaşam için günde 10 bin adım yürümeye karar verirler. Yürüyüş yaparken başlarına olmadık şeyler gelen bu çiftimizin her defasında kararları sınanacaktır. 10 Bin Adım İzle, her gün sıkılmadan 10 bin adım atan çiftimizin yaşayacağı talihsiz olaylar sizleri oldukça güldürecektir. Komedi türünde olan 10 Bin Adım dizisini izlemediyseniz mutlaka izlemenizi öneriyoruz.

10 Bin Adım 1. Sezon 9. Bölüm Konusu (Monotonluk)

Ezgi ve Memet sıkıcı hayatlarına yürüyüşle bir amaç katmak isterken, kendilerini beklemedikleri kadar aksiyonun içinde bulurlar. Adrenalin huzur mu getirir, taşikardi mi?

10 Bin Adım Dizisinin Fragmanı İzle

10 Bin Adım Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Konusu kadar oyuncuları da merak edilen dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle:

 • Devin Özgün Çınar (Ezgi),
 • Engin Günaydın (Memet),
 • Aktuğ (Emre),
 • Firuze Özdemir (Emre’nin yeni sevgilisi),
 • Şebnem Dönmez (Şule),
 • Teoman Kumbaracıbaşı (Sarı)       

Sizler de 10 Bin Adım dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Gain platformuna üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir