nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. 1899
 4. »
 5. 1899 Netflix İzle

1899 Netflix İzle

khaleesi khaleesi - - 3 dk okuma süresi
104 0

Alman bilim kurgu gerilim filmi Dark’ın yönetmenleri, yürekleri hoplatacak, büyüleyici ve korku dolu bir gerilim filmi 1899’u 17 Kasım 2022 tarihinde Netflix platformuna sundu. Baran bo Odar ve Jantje Friese’nin Netflix’le yaptığı anlaşmanın ikinci projesi ve en az ilki kadar ilgi çekici olacağa benziyor. Korku ve heyecanı eşit ölçüde sunma konusundaki üslup tutkularıyla tutarlı olsa da, bu proje biraz farklı bir yörüngede ilerlemektedir.

Olay örgüsüne daha az zaman yolculuğu dâhil edilerek daha çok gizeme yöneltiliyor. Yayınlandığı andan itibaren Netflix’in Top10 listesinin zirvesinde yer alan bu diziyi 1899 Netflix İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

1899 Dizisinin Konusu Nedir?

Konu, Avrupa’dan New York’a seyahat eden bir grup göçmenin yolculuğunu takip eder. Yolcular, yeni bir kıtada daha iyi bir yaşam umutlarıyla birleşen çeşitli Avrupa milletlerinden oluşmaktadır.1899 İzle, Yeni bir yüzyılın şafağı konusunda iyimserdirler ve açık denizde aylardır kayıp olan başka bir göçmen gemisine rastlayana kadar sorunsuz bir yolculuk geçirmeyi dört gözle beklemektedirler.

Bu karşılaşma, bazıları yolcular için kişisel olan ilgi çekici bir sırlar ağını ortaya çıkarır. Gerçekten de hepsi bir şeylerden kaçıyor gibi görünmektedir. Merkezde ise gizemli yolcu Maura Franklin (Emily Beecham) vardır. Bu yolcuların Avrupa’nın her yerinden, Polonya, Fransa, Almanya, İspanya ve İngiltere’den gelmeleri kaosu daha da karmaşık hale getirir. Bu bir kültürler çatışmasıdır ve bazı insanlar etkili bir şekilde iletişim kurmakta zorlanırlar.

1899 Dizisinin Fragmanı İzle

1899 Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 • Andreas Pietschmann
 • Emily Beecham
 • Mathilde Ollivier
 • Aneurin Barnard
 • Jónas Alfreð Birkisson
 • Lucas Lynggaard Tønnesen

Sizler de 1899 dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Netflix platformuna üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir