nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. 2022 Yılının En Çok Oynanan Battle Royale Oyunları

2022 Yılının En Çok Oynanan Battle Royale Oyunları

khaleesi khaleesi - - 5 dk okuma süresi
56 0

Battle royale oyunları, Fortnite ve PUBG gibi oyunların oyun dünyasını kasıp kavuran ilk şok dalgasından bu yana uzun bir yol kat etti. Günümüzde oyuncular rekabetçi nişancı oyunları için çok daha fazla seçeneğe ve türü taze tutmak için yeni battle royale türlerine sahip. Mevcut BR ortamını daha iyi anlamak için, 2022 Yılının En Çok Oynanan Battle Royale Oyunları yazımız sizlerle

Expedition Agartha

Şu anda Steam Erken Erişim’de bulunan Expedition Agartha, ganimet ve hayatta kalma oynanış mekaniklerine sahip sert bir çok oyunculu battle royale oyunudur. Bu oyunda oyuncular, bilinmeyene doğru bir keşif gezisi başlatmak için gizemli bir adada toplanan kaşifler ve paralı askerler rolünü üstleniyorlar. Oyun, baskınlara girerken, ekipman için yağma yaparken ve içgüdüsel birinci şahıs dövüşüyle şiddetli düşmanlarla mücadele ederken size tek başınıza veya en fazla iki arkadaşınızla oynama seçeneği sunar.

Rumbleverse

Rumbleverse, dövüş oyunu tadında birinci sınıf bir ücretsiz Battle Royale olarak kendini hızla kanıtladı. Iron Galaxy tarafından geliştirilen ve Epic tarafından yayınlanan oyun, 40’a kadar oyuncunun Grapital City’ye düşmesine ve ayakta kalan son oyuncu olmak için savaşmasına izin veriyor. Bunu yapmak için oyuncular şehri keşfetmeli, özel hareketlerin ve alt etmelerin kilidini açmak için kullanılabilecek sandıklarda saklı dergileri toplamalıdır. Çember küçüldükçe, oyuncular yakın dövüş kullanarak kendilerini savunmak ve iksir tüketerek hayatta kalmak zorunda kalacaklar.

Naraka: Bladepoint

Naraka: Bladepoint, türün tipik olmayan benzersiz bir dövüş sanatlarından ilham alan dövüş sistemine sahip başka bir sevilen battle royale oyunudur. Bu oyunda 60’a kadar oyuncu arenalara girerek kısa ve uzun menzilli silahların yanı sıra güçlü yetenekleri de içeren hızlı tempolu yakın dövüş savaşlarına katılıyor. Buna ek olarak, Naraka: Bladepoint, beğeninize göre özelleştirilebilen benzersiz becerilere ve oyun stillerine sahip büyüyen bir dövüşçü kadrosu sunar.

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone, serinin battle royale’in popülaritesini yeniden yakalamak için yaptığı ikinci girişim, Black Ops 4: Blackout ise ilki. Ancak bu kez, Modern Warfare’in bir kopyasına sahip olmasanız bile oynaması ücretsiz olan bağımsız bir oyun ve oyunun çapraz oynamayı da desteklediği düşünüldüğünde bu harika bir haber. Warzone’u diğer savaş oyunlarından ayıran şey, oyuncuların öldürüldükten sonra ortaya çıktığı ve yeniden doğma ve takımlarına katılma şansı için karşı karşıya geldiği bir hapishane olan Gulag’ın eklenmesidir. Bunu, satın alma istasyonlarında oyun içi para harcayarak takım arkadaşlarını geri getirme becerisiyle birleştirdiğinizde, takımınızın kazanma şansı önemli ölçüde artar.

Apex Legends

Oynaması ücretsiz en iyi battle royale oyunlarından biri olan Apex Legends, Titanfall çok oyunculu oyununun kahraman nişancıları ve battle royale’lerle buluştuğu bir oyun. Her turda 60’a kadar oyuncu, zafer ve yenilgi arasındaki farkı yaratabilecek rastgele silahlar ve ekipmanlarla dolu geniş bir haritada savaşıyor. Buna ek olarak, her karakter veya “Efsane”, tercih ettikleri oyun tarzını belirleyen benzersiz bir dizi yetenekle donatılmıştır. Standart battle royale moduna ek olarak, oyunda oyuncuların 2v2 maçlar veya standart 3v3 kurulumunu oynayabilecekleri Arena da bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir