nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Adım Başı Kafe
  4. »
  5. Adım Başı Kafe 1. Sezon 7. Bölüm İzle

Adım Başı Kafe 1. Sezon 7. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
77 0

Ülkemizin yerli dijital içerik platformu olan Exxen her geçen gün kullanıcılarını arttırmaktadır. Daha çok eğlenceli programlara ağırlık veren Exxen, bu sefer de Adım Başı Kafe dizisiyle oldukça konuşuldu. Selçuk Aydemir’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaristliğini ise, Ebru Aydemir ve Erdal Şahin yapmaktadır. Emrah Kaman, Zeynep Çamcı ve Burak Serdar Şanal’ın bir umutla kafe açmaya çalışırlar. Bu eğlenceli diziye Şenay Gürler ve Burak Satıbol’da eşlik etmektedir. Adım Başı Kafe İzle etiketiyle bu diziyi hemen izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Ebru Aydemir ve Erdal Şahin’in yazdığı Adım Başı Kafe dizisinin yapımını ise Üs Yapım yapmaktadır. 25 Haziran 2021 tarihinde Exxen platformunda yayınlanan dizi çok beğenilmiş ve oldukça güldürmüştür. Dizi her Cuma Exxen’de yayınlanırken bölümler de toplam 30 dakika sürmektedir. Komedi tarzında olan bu dizinin yeni sezon tarihi ise bilinmiyor.

Adım Başı Kafe Dizisinin Konusu Nedir?

Adım Başı Kafe İzle, dizisinin konusu ise şöyle; Sıradan hayatlarından sıkılan ve kendilerine heyecan aramaya başlayan bu üç arkadaş ufak bir sermayeyle kafe açmaya ve işletmeye karar verirler. Fakat bu hayalleri istedikleri gibi olmaz. Çünkü kafe işletmekle ilgili hiçbir bilgileri ve tecrübeleri yoktur.

Kafe işletme işi onlara ne kadar kolay gözükse de işler gözüktüğü gibi gitmeyecektir. Bu yolda başlarına gelen komik olaylar izleyicilere oldukça keyifli anlar yaşatacaktır.

Adım Başı Kafe 1. Sezon 7. Bölüm Konusu

Ekibin başarısı dilden dile yayılırken, bu başarıdan haksız pay almak isteyenler ortaya çıkar. Emre, Merve, Sinan ve Berk bu defa gizemli bir rakip ile karşı karşıyadır.

Adım Başı Kafe Exxen Fragmanı İzle

Adım Başı Kafe Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Komedi türünde olan Adım Başı Kafe dizisinin renkli oyuncuları ve başarılı ekibi sayesinde ortaya başarılı bir yapım çıkıyor. Gelin birlikte bu yapımın oyuncu kadrosuna bir göz atalım

  • Burak Serdar Şanal
  • Emrah Kaman
  • Zeynep Çamcı
  • Burak Satıbol
  • Şenay Gürler

Sizler de keyifli dakikalar yaşamak ve sınırsız film ve dizi izlemek istiyorsanız hemen Exxen’e üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir