nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. AirPods Pro Kulaklık Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

AirPods Pro Kulaklık Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
76 0

AirPods tasarımı ve işlevlerinde birkaç yeni gelişme geliyor. İşte Apple’ın en yeni ve en iyi kulaklıkları hakkında bilmeniz gereken her şey! Yeni tasarımı ve aktif gürültü engelleme özelliğiyle AirPods Pro, AirPods’ta sevdiğiniz her şeyi alıp daha iyi bir ses deneyimi ve daha rahat ve güvenli bir uyum sunuyor. AirPods Pro Kulaklık Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımız sizlerle.

Yeni Tasarım

AirPods Pro hakkında fark edebileceğiniz ilk şey, Pro olmayan benzerlerinden biraz farklı görünmeleridir. Tipik EarPods tasarımından ziyade AirPods Pro, ses kalitesini ve kulaklıkların uyumunu artıracak silikon kulak uçlarına sahip. Apple, silikon uçların birden fazla boyutuyla birlikte geleceğini bile söylüyor.

Aktif Gürültü Engelleme

Bu doğru; AirPods Pro Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliğine sahip, yani AirPods sesinizi dinlerken duyduğunuz dış gürültü miktarını en aza indirebilecek. ANC özellikli diğer kulaklıklarda olduğu gibi, bu özellik AirPods Pro’yu uçak, otobüs, tren veya diğer toplu taşıma araçlarına binmek için çok daha iyi bir seçenek haline getirecektir.

Şeffaflık Modu

Sürekli ANC açık bir şekilde dolaşmak, özellikle de trafikteyseniz tehlikeli olabilir; bu nedenle Apple, AirPods Pro kulağınızdayken etrafınızda olup bitenleri duymanızı sağlamak için mikrofonları etkinleştiren bir şeffaflık modu eklemiştir. ANC’de olduğu gibi, ses kaydırıcısına dokunarak Kontrol Merkezi üzerinden şeffaflık modunu açıp kapatabileceksiniz.

Kulak Ucu Uyum Testi

Apple, AirPods Pro aracılığıyla sağlam bir ses deneyimi sunma konusunda istekli görünüyor ve Kulak Ucu Uyum Testi, mümkün olan en iyi sonucu elde etmenize yardımcı olmayı amaçlıyor. AirPods Pro birden fazla silikon kulaklık ucuyla birlikte gelir, bu nedenle farklı bir boyut kullanmanız daha iyi olacaksa, AirPods Pro bunu size hemen söyleyebilmelidir.

Ses Paylaşımı

AirPods Pro Ses Paylaşımı özelliğini destekler, yani siz ve bir başkası aynı sesi iki farklı AirPods Pro setinden dinleyebilirsiniz

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir