nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Alper Rende ile Kaçış
  4. »
  5. Alper Rende ile Kaçış 1. Sezon 1. Bölüm İzle

Alper Rende ile Kaçış 1. Sezon 1. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
171 0

YouTube fenomeni Alper Rende’nin kendisinin hazırlayıp sunduğu YouTube kanalında yayınladığı bir yarışmadır. Yeni konseptiyle Exxen’de yayınlanan bu yarışma izleyenler tarafından oldukça sevildi. Yönetmen koltuğunda İlkay Uygur ve Ozan Yalçın otururken proje tasarımını ve sunuculuğunu Alper Rende yapmaktadır. Kendi YouTube kanalında geniş bir kitleye adını duyuran Alper Rende bu hazırlamış olduğu yeni konseptiyle takipçilerini oldukça heyecanlandırdı. Yarışma, Dominik Cumhuriyetinde tamamlanırken bütün engelleri aşarak yarışmayı başarılı bir şekilde bitiren kişiye ise ödül verilecek. Alper Rende ile Kaçış İzle etiketine tıklayarak sizler de bu heyecana ortak olabilirsiniz.

Alper Rende ile Kaçış Konusu

Exxen platformunda yayınlanan bu yarışmanın ilk konsepti YouTube kanalında yoğun bir ilgiyle izlenmekteydi. Ilıcalı tarafından satın alınan konsept Alper Rende’nin sunumuyla devam etmektedir. Eğlence ve aksiyon dolu bu maceraya sizler de ortak olabilirsiniz.

Alper Rende ile Kaçış Exxen İzle, yayınlanan bu yarışmanın konseptinde ufak değişiklikler yapılmıştır; 2 takım (Kırmızı ve Mavi) olacak şekilde ayrılırlar. Terk edilmiş bir mekândan kaçmaya çalışacaklar. Bir kişiden oluşan gruplar da onları bulmaya ve yakalamaya çalışacaklardır. En fazla yarışmacı yakalana takımdan ise 1 kişi belirlenir. Konsey şeklinde düzenlenen bir yerde en çok ismi çıkan kişi ise elenecektir. En sona kalan yarışmacı da büyük ödülün sahibi olacaktır.

Alper Rende ile Kaçış 1. Sezon 1. Bölüm Konusu (Özel Tim)

2 takım Özel Tim’e karşı! Bu meydanda ayakta kalmak için her an kaçmanız gerekiyor. Yakalanan büyük ödülü kaybeder!

Alper Rende ile Kaçış Fragmanı İzle

Alper Rende Kimdir?

1995 tarihinde İzmit’te dünyaya gelmiştir. Baba tarafı Mardin’li olan Rende İstanbul’da eğitimini sürdürmektedir. Çektiği videolarla büyük bir takipçiye ulaşmış, en iyi içerik üreten YouTuber’lardan biri haline gelmiştir. Bazı sinema filmlerinde de rol almış ve başarısını ikiye katlamıştır. Şimdilerde ise Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformunda kendi tasarladığı yarışmasının sunuculuğunu yapmaktadır.

Alper Rende ile Kaçış yapımını izlemek için Exxen platformuna ücretli üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir