nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Prime Video
  4. »
  5. Ammu Prime Video İzle

Ammu Prime Video İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 2 dk okuma süresi
148 0

Prime Video, merakla beklenen Telugu yapımı Amazon Orijinal Filmi Ammu’nun fragmanını yayınladı. Anka kuşu gibi, masalsı evliliğinin küllerinden doğarak kâbusa dönüşen bir kadının yolculuğunu anlatan fragman, Aishwarya Lekshmi’nin canlandırdığı filme adını veren karakterin hayatına bir bakış sunuyor. Seyircilerin beğenisine sunulan Ammu filminin konusu ve oyuncu kadrosu da oldukça dikkat çekici.

Yaratıcı yapımcılığını ünlü yönetmen Karthik Subbaraj’ın üstlendiği filmin yapımcılığını Stone Bench Films’den Kalyan Subramanian ve Kaarthekeyen Santhanam üstleniyor. Charukesh Sekar tarafından yazılıp yönetilen Ammu, 19 Ekim’den itibaren Prime Video’da yayınlanmaya başlamıştır. Ammu Prime Video İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirdiniz.

Ammu Filminin Konusu Nedir?

Ammu ismindeki film, evliliğin aşk ve sihir dolu bir peri masalı olduğunu düşünen Ammu’nun etrafında dönüyor. Polis kocası Ravi (Naveen Chandra) ona ilk kez vurduğunda her şey bir anda alt üst olur. Ammu’nun tek seferlik bir olay sandığı bu şey, hiç bitmeyen bir taciz döngüsüne dönüşerek onu büyük bir tuzağa düşürür.

Yaşadığı travmalar ruhunu ve onurunu parçalar. Sınırlarını zorlayan Ammu, özgürlüğüne kavuşmak için beklenmedik bir müttefikle (Simha) iş birliği yapar.  Bu yaptığı iş birliği onun aleyhine mi yoksa lehine mi ilerleyecektir? İzleyip göreceğiz. Dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgedeki Prime üyeleri Ammu’yu Tamil, Kannada, Malayalam ve Hintçe dublajlarının yanı sıra Telugu dilinde de izleyebilecek.

Ammu Filminin Fragmanı İzle

Ammu Filminin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

  • Aishwarya Lekshmi
  • Naveen Chandra
  • Bobby Simha

Sizler de Ammu filmine benzer hint yapımları ve daha fazlasını izlemek istiyorsanız hemen şimdi Prime Video’ya üye olabilir sınırsız film ve dizi keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir