nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Andropoz
 4. »
 5. Andropoz 1. Sezon 4. Bölüm İzle

Andropoz 1. Sezon 4. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
187 0

Netflix dijital içerik platformunda 7 Ekim 2022 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayan Andropoz dizi severlerle buluştu. Komedi türünde olan dizinin başrollerinde Engin Günaydın Tamer Karadağlı ve Derya Karadaş bulunmaktadır.

Andropoz dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra dizi severler oldukça merak etmeye başladı. Bugünden itibaren yayınlanmaya başlayan dizinin konusu ise oldukça ilgi çekici. Andropoz Netflix İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilir ve bu heyecana sizler de ortak olabilirsiniz.

Dizi Hakkında

Netflix kütüphanesine yeni bir dizi daha ekledi. Bu yeni dizinin ise başrolü usta oyuncu Engin Günaydın’ın oldı. Andropoz dizisinin ilk sezonu toplam 6 bölümden oluşmaktadır. Dizinin çekimleri Muğla’nın Marmaris ilçesinde tamamlanmıştır. Yönetmen koltuğunda Taylan Biraderler otururken, dizinin senaristliğini ise yine Engin Günaydın kaleme almıştır.

Andropoz Dizisinin Konusu Nedir?

İki çocuğu bulunan normal bir aile babası olan Yusuf, yaşı ilerledikçe andropoza girdiğini anlar. Bedeninin ve ruhunun yaşlanmasını istemeyen Yusuf hayatını bütünüyle değiştirmeye karar verir. İşe saçını boyatmakla başlar. Küçüklükten beri deniz manzaralı eve taşınmak isteyen Yusuf bu amacına ulaşmak için çabalar. Onun bu çabaları, zenginlik içinde yüzen Mahmut Timuçin, onun Rus sevgilisi, eniştesi, kızları ve Timuçin’in eski karısı derken hayatı iyice alt üst olur. Aile dramı içeren dizinin komedi ağırlıklı olması izleyicilere keyifli dakikalar yaşatıyor. Konusu ve oyuncularıyla adından sıkça söz ettiren bu diziyi mutlaka izlemelisiniz.

Andropoz 1. Sezon 4. Bölüm Konusu

Meryem ve Yusuf sahildeki evin sahibiyle görüşür. Halit dengini bulmuştur ama ortalarda yoktur. Yusuf, Ahu’nun cazibesine direnmeye çalışırken bir mesaj her şeyi tehlikeye atar.

Andropoz Dizisi Fragmanı İzle

Andropoz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Engin Günaydın’ın başrollerinde olduğu bu komedi dizisinin oyuncu kadrosunda ise oldukça başarılı isimler yer almaktadır bunlar;

 • Engin Günaydın
 • Tamer Karadağlı
 • Derya Karadaş
 • Turgut Tunçalp
 • Gülçin Santırcıoğlu
 • Şebnem Hassanisoughi
 • Yuliia Sobol
 • Doğa Zeynep Doğuşlu

Sizler de buna benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Netflix’e üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir