nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SEO
  4. »
  5. Ankara Kurumsal SEO Hizmeti ve Danışmanlığı

Ankara Kurumsal SEO Hizmeti ve Danışmanlığı

Now You Tech Now You Tech - - 4 dk okuma süresi
4 0

Ankara’da Kurumsal SEO Hizmeti almak için doğru adrestesiniz. Ankara SEO Hizmeti ve Ankara SEO Fiyatları hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Bununla birlikte de SEO Hizmetimiz hakkında sizleri bilgilendireceğiz. SEO ile yapabilecekleriniz bizim size katabileceklerimizin hepsini tek tek sizler ile paylaşacağız. Google aramalarında üst sıralarda olmanın ticari olarak geri dönüşünü bilmeyen yoktur. Bu büyük pastadan geri dönüş almak her bireyin ve her kurumsal firmanın hakkı olduğunu düşünüyoruz. Artık insanlar her şeyi internette aratıyor. Duyulanlar veya bilinenler yerine Google tercih ediliyor. Kısaca insanlar birbirinden çok Google’a güveniyor. Durum böyle olunca da SEO git gide önem kazanıyor.

Ankara Kurumsal SEO Danışmanlığı

Sektör Analizi: Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmetinde 1. adım olan sektör analizidir. Sitenizin durumu, sektörünüz, sektörünüzdeki rekabet ve Ankara SEO Hizmetini etkileyecek tüm unsurların sektörel boyutta analizi yapılmaktadır.

Rakip Analizi: İlk aşamayı gerçekleştirip sektör analizini yaptıktan sonra, bizim olmak istediğimiz yani hedefimizde olan yerde bulunan diğer sitelerin analizini gerçekleştiriyoruz. Diğer bir deyişle Rakip SEO Analizi yapıyoruz. Bu analiz neticesinde rakiplerimizin backlinklerini, Kurumsal SEO anlamında yapmış oldukları tüm çalışmaları detaylı şekilde inceliyoruz. Rakiplerimiz neden bizden yukarıda? Ne yapmışlar da bizden daha başarılı olmuşlar? gibi soruların cevaplarını analiz ederek raporluyoruz.

Anahtar Kelime Analizi: Diğer aşamada ise anahtar kelime analizi yapıyoruz. Setkörel olarak geri dönüşümü en çok olan ve ticari anlamda size en çok getiri sağlayacak anahtar kelimeleri tespit ediyor ve bu anahtar kelimeler üzerine yoğunlaşıyoruz.

Site İçi SEO: Tüm bu analizleri gerçekleştirdikten sonra site içi SEO çalışmasına geçiyoruz. Site içi SEO çalışmasında tüm hataları, başlıkları, açıklamaları ve kod hatalarını %100 SEO uyumlu hale getiriyoruz. Site haritası, sayfa içi linkleme gibi önemli unsurları yerine getiriyoruz. Belirlediğimiz anahtar kelime yoğunluğunu site içinde yakalamak için içeriksel iyileştirmeler ve içerik desteği sağlıyoruz.

Rakip Backlink ve Sosyal Medya Analizi: Rakiplerimizin backlinklerini tek tek analiz ederek link inşaası için profesyonel bir yol haritası hazırlıyoruz. Aynı zamanda rakiplerimizin sosyal medya üzerindeki etkin rolünü de analiz ediyoruz. Hazırlamış olduğumuz bu yol haritasıyla Ankara Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmetimizin Site Dışı SEO kısmına geçmiş bulunuyoruz.

Site Dışı SEO: Tüm analizlerimizi ve site içi SEO çalışmamızı tamamladıktan sonra site dışı Kurumsal SEO hizmetimize geçiyoruz. Site dışı çalışmamızda link inşaası + trafik artışı sağlıyoruz.

Ankara SEO Hizmet Fiyatları

Ankara SEO Hizmet Fiyatları, rakiplere ve sektöre göre değişkenlik göstermektedir. Rekabet çok olan sektörde çalışma süresi ve çalışma fiyatları yüksek olurken. Bu süreç orta rekabet ve düşük rekabete göre de değişkenlik göstermektedir. Ankara SEO Danışmanlığı Hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için BİZE Ulaşın bölümünden telefon ile bize ulaşabilir veya mail yolu ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Bizden çalışma talebinde bulunmak için: [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir