nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Aşk Kumardır
 4. »
 5. Aşk Kumardır 1. Sezon 2. Bölüm İzle

Aşk Kumardır 1. Sezon 2. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
111 0

Exxen dijital içerik platformunda eski bölümleri yayınlanan, 4 Şubat 2022 tarihinde ise yeni sezonun yayınlanması beklenen Exxen’in orijinal dizisidir. Bölümleri toplam 40 dakika süren dizi komedi tarzıyla öne çıkıyor. Aşk Kumardır dizisinin yönetmen koltuğunda Nezih Helvacıoğlu otururken, senaristliğini ise Murat Dişli ve Enes Akkan yapmaktadır. Murat Dişli ve Enes Akkan Bir Kadın Bir Erkek dizisinin senaristliğini de yapmışlardır.

Ülkemizin ilk ve yerli dijital içerik platformu olan Exxen’in merakla beklenen yapımı Aşk Kumardır dizisinin en son 5. Bölümü izleyicilerle buluşmuştu. Yeni sezon tanıtım fragmanı izleyiciler tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Skeç şeklinde yayınlanan dizinin yeni bölümleri ilgiyle takip ediliyor. Aşk Kumardır İzle etiketine tıklayarak bu diziyi izleyebilirsiniz.

Aşk Kumardır Fragmanı İzle

Aşk Kumardır Dizisinin Konusu Nedir?

Orta sınıftan oluşan kişilerin odak noktası olduğu dizide birbirinden renkli karakterlerin ilişkilerine, kavgalarına ve eğlenceli anlarına şahit olacaksınız. Toplum ilişkileri, dostlukları ve kişinin zaafları oldukça farklı bir komedi tarzıyla işlenmektedir.

Dizinin yapımcılığını Hack Creative Yapım Üstlenirken yönetmenliğini ise İ. Nezih Helvacıoğlu üstlenmektedir. Kadın ve erkek ilişkilerinden yola çıkarak oldukça farklı bir üslupla anlatılan komedi dizisi tarzındaki bu yapımı izlerken kahkahalara boğulacaksınız.

Aşk Kumardır 1. Sezon 2. Bölüm Konusu

Yeni sevgililer, eski alışkanlıklar, yanlış evlilikler… Bazı şeyler hayatta herkesin başına gelebilir.

Aşk Kumardır Dizisinin Oyuncuları Kimler

Komedi programlarında sık rastladığımız isimlerin yer aldığı bu dizi daha şimdiden çok merak edilmeye başladı. Birbirinden başarılı isimlerin bulunduğu oyuncu kadrosu ise aşağıdadır:

 • Ecem Erkek
 • Seda Türkmen
 • Efe Tunçer
 • Elif Andaç Çam
 • Hasan Can Kaya
 • Barış Yıldız
 • Emre Taştekin

Aşk Kumardır dizisini izlemek ve sizler de bu eğlence dolu anların tadını çıkarmak istiyorsanız hemen Exxen’e üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir