nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Aslında Özgürsün
  4. »
  5. Aslında Özgürsün 1. Sezon 2. Bölüm İzle

Aslında Özgürsün 1. Sezon 2. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
2 0

Dizinin tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra sosyal medyada günlerce konuşulmuştu. İlgi çekici konusu ve oyuncularıyla adından söz ettiren Aslında Özgürsün dizisi, Gain platformunda 9 Mayıs 2022 tarihinde yayınlandı. İzleyicilerin beğenisine sunulan dizinin konusu kadar oyuncuları da dikkat çekici. Aslında Özgürsün Gain İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Dizi, Duygu Asena tarafından kaleme alınan aynı isimli kitabından ilham alınarak çekilmiştir. Başrollerinde Deniz Çakır ve Bade İşçil gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Tanıtım fragmanı çıktıktan sonra izleyiciler arasında büyük bir yankı uyandırmış ve sosyal medyanın en merak edilen dizileri arasında yerini almıştır. Aslında Özgürsün dizisi erkeklerin kadınlara karşı zorbalıklarına susmayan ve karşı çıkan Berna ve Belgin’in yaşadığı olayları ele alacak.

Aslında Özgürsün Dizisi Konusu Nedir?

Dizinin konusuna gelecek olursak; Berna ve Belgin birbirlerini çok seven en yakın iki arkadaştır. 40’lı yaşların başında olan bu iki kadının arayışını ve özgürlük kavramını yeniden inşa etmesini konu alıyor. Toplumun geçmişten bugüne kadınlara zorla dayatmış olduğu kuralları Belgin ve Berna’nın yıkmasını ve kendi gerçek kimliklerinin farkına varmalarını izleyeceğiz.

Aslında Özgürsün 1. Sezon 2. Bölüm Konusu

Berna Sinan’dan haber alamayınca zor bir karar verir. Belgin’in evliliğindeki sorunlar görmezden gelinmeyecek bir boyuta gelir. Kız kıza çıkılan bir rakıda Belgin hayatını değiştirecek biriyle tanışır.

Aslında Özgürsün Dizisinin Fragmanı İzle

Aslında Özgürsün Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizi severler tarafından övgüyle söz edilen Aslında Özgürsün dizisi 9 Mayıs 2022 tarihinde izleyenleriyle buluşmuştu. Duygu Asena’nın aynı isimli kitabından alınarak hazırlanan bu diziyi hala izlemediyseniz mutlaka izlemelisiniz. Oyuncu kadrosuna bakacak olursak; Deniz Çakır, Bade İşçil, Alican Yücesoy, Burak Yamantürk, Nükhet Duru, Saygın Soysal, Berk Cankat, Ceren Taşçı, Sergen Deveci ve Ecrin Bolkar gibi birbirinden ünlü isimler yer almaktadır.

Sizler de bu diziye benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Gain platformuna üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir