nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sinema ve Dizi
  4. »
  5. Avatar 2: Suyun Yolu Ne Zaman Çıkacak?

Avatar 2: Suyun Yolu Ne Zaman Çıkacak?

khaleesi khaleesi - - 3 dk okuma süresi
45 0

2009 yılında vizyoner yaratıcı James Cameron, gişe rekorları kıran Avatar’da izleyicileri Pandora dünyasıyla tanıştırdı. Film özellikle çarpıcı 3D çekimleriyle övgü toplamış, Cameron Pandora’ya beyaz perdede hayat vermek için yeni teknikler geliştirmişti. Şimdi, on yılı aşkın bir süre sonra, Disney nihayet devam filmi olan Avatar: Suyun Yolu’nu pazarlamaya başladı. Avatar 2: Suyun Yolu Ne Zaman Çıkacak? yazımız sizlerle.

Avatar 2: Suyun Yolu Çıkış Tarihi

Avatar: Suyun Yolu, filmin gösterime girmesine son birkaç ay kala pek çok yeni bilgi ve soru işareti sunan yeni bir fragman yayınladı. Avatar: Suyun Yolu bir kez daha James Cameron tarafından yönetiliyor ve planlanan dört Avatar devam filminden ilki. Filmin 16 Aralık 2022’de vizyona girmesi planlanıyor ve son fragman muhtemelen vizyona girmeden önceki son fragman olacak. Avatar 3,4,5 devam serilerinin de olacağı bilinirken ne zaman çekileceğine dair henüz bir bilgi bulunmamaktadır.

Tanıtım Fragmanı Yoğun İlgi Gördü!

İlk fragman güzel görünmekle birlikte, filmin genel konusu hakkında çok az bilgi veriyordu. Avatar: Suyun Yolu’nun bu ikinci fragmanı, hem serinin geleceğine hem de bu filmin konusuna işaret eden pek çok farklı yön içeriyor. Jake ve Neytiri’nin ailesine dair ipuçlarından, filmin kötücül yönlerinin yanı sıra sergilenen nefes kesici CGI’a ve Avatar: Suyun Yolu’nun genel hikayesine kadar, ikinci fragman birçok ipucu içeriyor ve Cameron’ın yaklaşan devam filmi hakkında birçok soruyu gündeme getiriyor. Avatar 2, diğer adıyla Avatar: Suyun Yolu, sonsuz bir bekleyişin ardından çok yakında sinemalarda olacak.

Avatar 2: Suyun Yolu Fragmanı İzle

James Cameron’ın rekorlar kıran filminin devamı izleyicileri Pandora’ya geri götürecek ve hem ilk teaser’da hem de ana fragmanda gösterildiği gibi görsel olarak çarpıcı bir seyirlik olacağı kesin. Cameron’ın planı, devam filminin Aralık 2028’de Avatar 5’e kadar her iki yılda bir film serisini başlatmasıydı. Ancak, Suyun Yolu’nun düşük performans göstermesi halinde, Avatar 3 ile sona erdirme planının olduğunu açıkladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir