Ayak İşleri 2. Sezon 9. Bölüm İzle

Ayak İşleri Ara 17, 2022 Yorum Yok

Son zamanlarda dijital içerik platformlarında yayınlanan internet dizileri büyük bir ilgi görmektedir. İlgi görenler arasında Ayak İşleri dizisi de yer alıyor. 12 Mayıs 2021 yılında Gain dijital içerik platformunda yayınlanmaya başlamış ve seyircilerin beğenisini kazanmıştır. Farklı konusu ve oyuncularıyla adından sıkça söz ettiren Ayak İşleri dizisinin tanıtım fragmanı ise izleme rekoru kırdı. Ayak İşleri Gain İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

12 Mayıs 2021 yılında yalnızca GAİN platformunda yayınlanan dizi, aksiyon ve komedi tarzındadır. 2 sezon boyunca yayınlanmaya devam etmiş ve izleyenleri tarafından olumlu eleştiriler almıştır. Dizinin yönetmenliğini Caner Özyurtlu üstlenirken, senaristliğini ise Volkan Öge ve Caner Özyurtlu yapmaktadır. Dizinin çok merak edilen başrolleri ise Güven Murat Akpınar ve Çağlar Çorumlu’dur. Ayak İşleri dizisinde her bölüme farklı oyuncuların katıldığı bilinmektedir. Sarp Apak, Esra Ruşan ve Sarp Akkaya gibi oyuncular da konuk oyuncu şeklinde diziye eşlik etmişlerdir.

Ayak İşleri Dizisinin Konusu

Birbiriyle hiç anlaşamayan Vedat ve Evren, şirket sahibi zengin insanların ayak işlerini yapan iki arkadaştır. Ayak İşleri İzle, hayvan kaçırmak ve sıkıcı toplantılara eşlik etmek gibi önemsiz işleri yapan Vedat ve Evren’in eğlenceli macerasını izleyeceksiniz. Durumu fazla iyi olan insanların ayak işlerini yaparken kendilerini belanın içinde bulurlar. İşlerini severek yapan bu iki karakter bu işin içinden de sıyrılabilecekler mi?

Ayak İşleri 2. Sezon 9. Bölüm Konusu

Vedat ve Evren’in yeni görevi bu kez diğerlerinden biraz farklıdır. Benzersiz bir görev. Ya da benzerli…

Ayak İşleri Dizisinin Oyuncu Kadrosu

  • Çağlar Çorumlu – Vedat
  • Güven Murat Akpınar – Evren
  • Sarp Akkaya
  • Sarp Apak
  • Esra Ruşen

Polisiyeden, komediye, gerilimden romantizme kadar birbirinden renkli dizilerin yer aldığı Gain platformuna üye olabilir sizler de bu maceraya eşlik edebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir