nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Aynen Aynen
  4. »
  5. Aynen Aynen İzle

Aynen Aynen İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
350 0

BluTV dijital içerik platformunda yayınlanan bir Türk dizisidir. İlk sezonu YouTube üzerinden yayınlanmış, dizi fazlasıyla tutulunca da BluTV platformuna geçiş yapmıştır. Geçen sezonuyla adından çokça söz ettiren Aynen Aynen dizisinin başrollerinde Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu bulunmaktadır.

Uraz Kaygılaroğlu başka projeleri sebebiyle diziden ayrılınca yerine Kerem Bürsin girmiştir. Dizinin yönetmenliğini Osman Kaya ve Yunus Ozan üstlenirken, senaristliğini ise Alper Erze yapmaktadır. Dizinin yapımını ise Games Medya üstleniyor. Yeni bölümleri BluTv üzerinden yayınlanan bu dizi Aynen Aynen İzle etiketine tıklayarak izleyebilirsiniz.

Aynen Aynen Dizisinin Konusu

Eğlence dolu romantik bir serüvenin ortasında bulunan Nil ve Deniz çiftimiz birbirine zıt iki ev arkadaşıdır. Kadın erkek dinamiklerini komik ve cesur bir üslupla anlatan dizi izleyicinin oldukça beğenisini kazanmış görünüyor. Bu çiftimizin ilişkileri boyunca başlarına gelen olayları ve yaşayacakları terslikleri izliyoruz. Başlarına gelen olaylar onların gerçek karakterlerini ortaya çıkaracak ve gerçekten istedikleri hayatı yaşayacaklar. İşte yaşayacakları terslikler de buradan patlar veriyor. 1 Kadın 1 Erkek dizisine benzetilen bu yapım en son 6. Sezonuyla izleyicilerin karşısına çıktı.

Aynen Aynen BluTV Nereden İzleyebilirim?

Dijital içerik platformlarının git gide artması ve sıkça tercih edilmesi, televizyon izleyicilerine oldukça zarar veriyor. Dikkat çekici konusu ve oyuncularıyla BluTv, Netflix ve Disney Plus gibi platformlara içerik üreten yapımcılar artık televizyonlarda çalışmak istemiyorlar. Aynen Aynen dizisi de bahsettiğimiz platformlar içerisinde BluTV de yayınlanmakta ve oldukça ses getirmektedir.

Aynen Aynen BluTV Fragmanı İzle

Aynen Aynen BluTV Oyuncu Kadrosu

İzleyenlerin beğenisini kazanan bu eğlenceli yapım olan Aynen Aynen ilk olarak 1 Ağustos 2019 tarihinde yayınlanmıştı. Bölümleri 10’ar dakikalık olup toplam 6 sezondan oluşmaktadır. Oyuncu kadrosuna gelecek olursak;

  • Kerem Bürsin
  • Nilperi Şahinkaya
  • Uraz Kaygılaroğlu

Komediden gerilime, romantizmden aksiyona birbirinden eğlenceli programları izlemek istiyorsanız hemen BluTv’ye üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir