nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Disney Plus
  4. »
  5. Barbarian Disney Plus İzle

Barbarian Disney Plus İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
177 0

Senarist ve yönetmen koltuğunda oturan Zach Cregger, hepimizin başına gelebilecek bir kâbusla aklınızı başınızdan alacak Disney+ platformunda yayınlanan “Barbarian” ile iyi bir korku filmi yapımcısı olduğunu kanıtlıyor. Heyecan verici bir gizem olarak entrika sağlayan bir korku filmi arıyorsanız, Barbarian’ın resmi fragmanını kesinlikle izlemelisiniz.

Yalnızca fragman bile sizi koltuğunuzun ucuna getirecek ve her iyi korku filminde olduğu gibi, zifiri karanlık mağara derinliklerine indiğinizi fark etmeden önce rahatlayacaksınız. Barbarian Disney Plus İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Barbarian Filminin Konusu Nedir?

Barbarian, gece geç saatlerde bir Airbnb’ye gelen Tess’in anahtar olmadığını fark etmesini konu alıyor. Yağmur altında dışarıda bırakılmasına bir cevap bulma umuduyla zili çalar ve kapıyı bir adam açar. Bana kırmızı başlıklı kızı hatırlatan bir senaryoyla kapıda büyükanneyi beklerken, onun yerine “doğru olmayan bir şey” kapıyı açıyor. “Burayı kiralıyorum” ve ardından gelen “neden içeri gelmiyorsun” cümleleri, bir masalın kısa sürede kâbusa dönüştüğü anlardır. Eve girdikten sonra geceyi burada geçirmeye karar veren Tess, çok geçmeden kiraladığı küçük evin hiç de göründüğü gibi olmadığını keşfeder.

Eğer bir karakterin cep telefonu ışığından başka hiçbir şey olmadan karanlıkta ürkütücü merdivenlerden inişine tanık olmak istiyorsanız, ürkütücü sezonda aradığınız cevap bu olabilir. Sonunda bir şey görene kadar devam eden arayış, izleyicileri Barbarian’ın aslında bir tür canavara gönderme yapabileceğine inandırıyor. Bunun bir insan mı yoksa mitolojik bir yaratık mı olduğunu öğrenmek için kesinlikle zaman ayırmaya değer. En büyük soru ise şu: Tess Barbar’dan sağ çıkabilecek mi?

Barbarian Filminin Fragmanı İzle

Barbarian Oyuncu Kadrosu

  • Georgina Campbell
  • Bill Skarsgård
  • Justin Long
  • Matthew Patrick Davis
  • Richard Brake

Sizler de Barbarian filmine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Disney Plus’a üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir