nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SEO
  4. »
  5. Baştan Sona SEO Tavsiyeleri

Baştan Sona SEO Tavsiyeleri

Now You Tech Now You Tech - - 1 dk okuma süresi
119 0

Site İçi Düzenleme

Site içi ve dışı olmak üzere iki ayrı düzenleme gerçekleşmektedir. Bu konularda detaylı bilgiye ihtiyacınız olacağından araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Tasarım

Tasarımların Google sıralamaları içerisinde bulunmayı hak edecek güzelliğe kavuşturulması, görsel açıdan kullanıcıların beklentilerini karşılaması.

Site Açılış Hızı

Gün içerisinde sitenize çeşitli tarama botlarının geldiği arama motoru botlarının site içeriğinizi indexlediği düşünüldüğünde site açılış hızı bu noktada büyük önem arz etmektedir. Bunun yanı sıra site ziyaretçilerinin sitenizi tekrar ziyaret etmesi açısından da hız oldukça önemli bir husustur.

Backlink

Siteyi arama motorlarına sevdirme aşamasında; diğer sitelerden destek alma aşamasıdır. Oldukça önemli bir aşama olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

Sosyal Ağlardan Backlink Sağlama

Bu tür platformları aktif bir şekilde kullanmalısınız. Çoğu zaman bu tür ortamlardan elde edeceğiniz backlinkler dahi yeterli olabilir. Bilindiği üzere bu tür ortamlarda milyonlarca insan dolaşmaktadır. Bu noktada sosyal platformlardan yardım alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir