Ben Gri Disney Plus 1. Sezon 5. Bölüm İzle

Ben Gri, Disney Plus Ara 07, 2022 Yorum Yok

OGM Pictures tarafından Disney Plus platformu için çekilecek olan 8 bölümlük Gri dizisinin yayın tarihi Eylül 2022 olarak planlanmış fakat aksiliklerden dolayı 16 Kasım 2022 tarihine ertelenmiştir. Dizinin oyuncuları ise Alican Yücesoy ve Timuçin Esen olacaktır. Disney+ ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yönetmen koltuğunda Yağmur & Durul Taylan kardeşler oturmaktadır. Disney Plus Türkiye sitesinde yayın hayatına başlayacak orijinal yerli dizi şimdilik tek sezon olarak belirlenmiştir.

Gri dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme almıştır. Suç, gizem ve psikolojik gerilim tarzındaki toplam 8 bölüm sürecek olan Ben Gri dizisi avukat Fuat’ın çok sevdiği kızının başına gelen talihsiz olayları ele alıyor. Ben Gri Disney Plus İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Ben Gri Dizisinin Konusu Nedir?

Avukatlık mesleğini icra eden Fuat’ın kızının başını belaya sokmasıyla yaşamı alt üst olan talihsiz bir babanın hikâyesini konu almaktadır. Sırlarla dolu bu aksiyon dizisi sizleri ekrana kilitleyecek. Ben Gri İzle, avukat Fuat kızının intikamını almak için kolları sıvayacak ve hayatını tehlikeye sokacaktır. Çıktığı bu yolda karşısına büyük engeller çıkacak fakat inandığı yoldan asla dönmeyecektir. Mesleğinde başarılı ve saygın bir kişi olan Avukat Fuat’ın hayatı ise kızının geçirdiği bir kaza sonucu alt üst olacaktır. Kızının yaşadığı olaylar Fuat’ı iyice huzursuz ederken, telefonuna gelen mesajlarla bir kez daha şok olacak ve geçmişiyle yüzleşecektir.

Ben Gri Disney Plus 1. Sezon 5. Bölüm Konusu

Agah ölü bulunmuştur. Tüm cinayetler Fuat’ı işaret ederken Örgüt, Fuat’a yardım elini uzatır.

Ben Gri Dizisinin Oyuncu Kadrosu

  • Timuçin Esen
  • Ebru Özkan
  • Alican Yücesoy
  • İlayda Akdoğan
  • Buçe Buse Kahraman
  • Mücahit Koçak

Sizler de Ben Gri dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Disney Plus platformuna üye olabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir