nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Beşiktaş Taraftarlarını Sevindirecek Haber: Aşkın Saati 19:03 Filmi Geliyor!

Beşiktaş Taraftarlarını Sevindirecek Haber: Aşkın Saati 19:03 Filmi Geliyor!

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 2 dk okuma süresi
213 0

Beşiktaş taraftarlarına özel olarak hazırlanan ‘’Aşkın Saati 19:03’’ filminin çekimleri son hızla devam ediyor. Aşk nedir diye sorduklarında verilen cevap Beşiktaş ise bu film tam taraftarlarını deliye döndürecek cinsten. Bir taraftar hikâyesi olan Aşkın Saati 19:03 filminin yapımcılığını Sowa Yapım üstlenmektedir. Filmin yönetmenliğini Hasan Gümet üstlenirken, senaristliğini ise Özgür Özgül yapmaktadır. Taraftarlar tarafından heyecanla ve merakla beklenen film şimdiden çok konuşulmaya başlandı bile.

Filmde Ne İşleniyor?

Efsane takım Beşiktaş, film haberiyle gündemi alt üst etti. Koyu Beşiktaşlı olan bir dedenin torununa katmak istediği Beşiktaş ruhunu işliyor. Sadece Beşiktaşlıların değil aynı zaman da tüm futbol severlerin beğenisine sunulacak filmin oyuncu kadrosu oldukça merak ediliyor. Türkiye’nin en büyük taraftarları olan Beşiktaş’ın filmi Aşkın Saati 19:03 çekimleri İstanbul’da olacak. Filmin yayın tarihi ise belli oldu. 24 Şubat 2023 tarihinde gösterime girecek olan film merakla bekleniyor.

Filmin yönetmeni Hasan Gümet, Beşiktaş’a olan aşkını bu filmle dile getiriyor. Maçlarını sıkı bir şekilde takip eden ve küçüklüğünden beri Beşiktaş hayranı olan Gümet, bu aşkı beyaz perdeye taşımayı uzun yıllardır istiyormuş. Hayalini gerçekleştiren yönetmen, Türkiye’nin ilk 8K deneyimiyle çekilen filmi olacağını da belirtti. Bu yönden bir ilke imza atmanın heyecanını yaşayan Gümet, seyircilerinin nasıl tepkiler vereceğini ise sabırsızlıkla beklediğini açıkladı. 24 Şubat 2022 tarihinde ilk kez sinemada gösterime girecek olan bu film oldukça merak ediliyor.

Filmin Oyuncu Kadrosu 

Başrollerinde, Berat Efe Parlak, Feride Hilal Akın, Ali Sürmeli, Ayhan Taş, Bülent Çolak, Sadi Celil Cengiz, Pascal Nouma gibi isimlerin yer aldığı Aşkın Saati 19:03 seyircisiyle buluşmaya can atıyor!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir