nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bir Jigolonun Günlüğü
  4. »
  5. Bir Jigolonun Günlüğü 1. Sezon 6. Bölüm İzle

Bir Jigolonun Günlüğü 1. Sezon 6. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
137 0

Netflix dijital içerik platformunda 7 Eylül 2022 tarihinde yayınlanmaya başlayan İspanya dizisi büyük ses getirdi. Tanıtım fragmanının ardından gündemde sıkça konuşulan dizinin konusu oldukça farklı. Alışılmışın dışına çıkan konusuyla izleyenlerin beklentisini fazlasıyla karşıladı. Çoğu ülkede Top10 listesinde zirvede yer alan dizinin ikinci sezonunun yayın tarihi ise şimdiden merak ediliyor. Bir Jigolonun Günlüğü İzle etiketine tıklayarak hemen izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Bir Jigolonun Günlüğü İzle, dram türünde olan bu dizi toplam 10 bölümden oluşuyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Valeria Ambrosio, Mariano Ardanaz ve Martin Fisner otururken, senaryosunu ise Silvina Frejdkes, Sebastian Ortega ve Alejandro Quesada yazmıştır. Dizinin çok merak edilen oyuncu kadrosundaysa, Jesus Castro, Victoria White, Fabiola Campomanes, Francisco Denis, Begona Narvaez ve Eugenia Tobal bulunuyor.

Bir Jigolonun Günlüğü 1. Sezon 6. Bölüm Konusu

Cancun’a yapılan bir iş gezisi sırasında Abel aşırıya kaçınca, Emanuel duruma müdahale eder. Ana giderek daha da yalnızlaşır. Florencia, Victor ile irtibata geçer.

Bir Jigolonun Günlüğü Fragmanı İzle

Bir Jigolonun Günlüğü Dizisinin Konusu

Konusuyla izleyicilerin beğenisini kazanan Bir Jigolonun Günlüğü gündemdeki yerini koruyor. Konusuna gelecek olursak; Bir müşterisinin kendi ailevi konularına girmesi ve mesleğinin en önemli prensibini hiçe sayarak âşık olmasını anlatıyor.

Evinde bir kadının öldürülmesiyle, başına gelen olayları polis tarafından yakalandıktan sonra anlatmaya başlar. Emanuel Ana isimli genç bir kadına yardım etmek için gittiği gizli görevler, ajansa bağlı olan kendi mesleğini oldukça etkilemeye başlar. Mesleğiyle özel hayatı arasında ikilemde kalan Emanuel bu durumla nasıl başa çıkacak ve neler yapacak izleyip göreceğiz.

Bir Jigolonun Günlüğü Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosuna baktığımız oldukça başarılı isimler görüyoruz.  Gelin birlikte bu zengin oyuncu kadrosuna göz atalım.

Jesús Castro
Victoria White
Fabiola Campomanes
Francisco Denis
Begoña Narváez

Sizler de buna benzer yapımlar seyretmek istiyorsanız hemen Netflix’e üye olabilir sınırsız film ve dizi keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir