nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Exxen
  4. »
  5. Bir Yeraltı Sit-Com’u İzle

Bir Yeraltı Sit-Com’u İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
4 0

İlk olarak YouTube’da attığı içerikler ile tanınmaya başlayan ve gün geçtikçe popülerliğini arttıran Hasan Can Kaya Konuşanlar programıyla seyircilerin takdirini kazandı. Şimdi ise Exxen platformunda yayınlanan Bir Yeraltı Sit-Com’u dizisiyle gündemi epey meşgul etmişti. Sevenleri tarafından oldukça merak edilen dizi beklentiyi fazlasıyla karşıladı.

Hasan Can, aynı zamanda 1 Erkek 1Kadın dizisinin senaristliğini yapmış, daha sonra ise kendi projesi olan Konuşanlar programını izleyenlerine sunmuştu. Her yaptığı proje ilgiyle takip edilen Kaya’nın şimdi ise Bir Yeraltı Sitcom’u dizisi merak konusu oldu. Bir Yeraltı Sit-Com’u İzle etiketine tıklayarak kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Exxen’de 27 Mart 2021 tarihinde yayınlanan Bir Yeraltı Sitcom’u dizisinin senaryosu tamamen Hasan Can Kaya’ya aittir. Tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra büyük ses getirmiş ve heyecanla beklenmişti. 2. Sezonu merakla beklenen dizinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmemektedir. Yönetmenliğini aynı zamanda kız arkadaşı olan Sultan San yapmaktadır.

Bir Yeraltı Sit-Com’u Dizisi Konusu ve Oyuncuları

İlgiyle takip edilen dizinin konusuna gelecek olursak, Hasan Can Kaya’nın kendi gerçek yaşam hikâyesi ele alınıyor. Kendi hayatı ne kadar dram dolu olsa da, bu diziyi izlerken kahkahalara boğulacaksınız. Komedi tarzında yazılan dizi İstanbul’un Güngören semtinde geçmektedir. Hasan Can Kaya, burada başına gelen olayları komik bir üslupla dile getirmektedir.

Aslen Malatyalı olan Kaya, Güngören’de yaşamış olduğu olayları ve ailesinin hikâyesinin komedi tarzıyla anlatıyor. Yönetmenliğini Sultan San’ın yapmış olduğu dizinin başrollerinde Hasan Can Kaya bulunmaktadır. Ona eşlik eden diğer isimler ise; Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan, Ezgi Gör ve Lara Domaç’tır.

Sizler de buna benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen Exxen’e üye olabilir ve eğlence dolu dakikalar yaşayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir