nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bizden Olur Mu
  4. »
  5. Bizden Olur Mu 1. Sezon 9. Bölüm İzle

Bizden Olur Mu 1. Sezon 9. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
438 0

BluTV dijital içerik platformunda 31 Ocak 2022 tarihinde yayınlanmış ve olumlu geri dönüşler almıştır. Bizden Olur Mu? Dizisi, özel ilişkilerinde bir türlü mutlu olamayan bu çifte odaklanıyor. Bu ikili aşk hayatındaki yaşadığı sıkıntıları izlerken aynı zamanda da kahkahalarınızı tutamayacaksınız. Bizden Olur Mu İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Huysuz film tarafından hayat geçirilen Bizden Olur Mu dizisinin yönetmenliğini ise Emre Bahadır Çırakoğlu yapmaktadır. Senaryosunu ise Emre Bahadır Çırakoğlu, Sarp Bozkurt, Akif Kılıç ve Deniz Işın kaleme almışlardır. 31 Ocak 2022 yılında gösterime giren dizinin ikinci sezonuna dair bir bilgi bulunmamaktadır. Romantik komedi türünde olan bu dizi günümüzün ilişki sorunlarını ele almaktadır.

Bizden Olur Mu? Dizisinin Konusu Nedir?

Bizden Olur Mu İzle, dizisinin konusuna göz atacak olursak; Aşkta ve ilişkilerde bir türlü yüzü gülmeyen Deniz ve Sarp’ın hikayesini izleyeceğiz. Bu ikili, ilişkilerini yoluna sokmak için kitaplardan yardım almaya ve atacakları adıma kadar kitaba göre belirlerler. Kitabın verdiği önerilerle kendilerini oldukça gülünç duruma düşürürken aslında kendileri oldukları zaman daha iyi bir ilişki yaşadıklarını anlayacaklar. Eğlencenin ve komedinin ön planda olduğu bu diziyi sakın kaçırmayın.

Bizden Olur Mu 1. Sezon 9. Bölüm Konusu

Evinde hayvan besleyip anaç duygularını tatmin etmek istediğini anlayan Deniz’in imdadına Sarp yetişir. Ama insan bu duygularla hareket eden sevgili adayına ede ede tavuk mu hediye eder? Peki bir gezen tavuk bu ilişkiyi nereye götürür? Olsa olsa bir sonraki randevuya.

Bizden Olur Mu? Dizisinin Fragmanı İzle

Bizden Olur Mu? Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Ocak ayından itibaren bütün bölümleri ile BluTV ekranlarında gösterime giren dizinin konusu kadar oyuncuları da konuşuluyor. Başrollerinde, Deniz Işın ve Sarp Bozkurt yer almaktadır. Bu ikiliye eşlik eden diğer oyuncular ise; Başak Gümülcinelioğlu ve Berkay Tulumbacı’dır. İzlerken kendinizden çok şey bulacağınız bu eğlence dolu dizinin bölümleri ise 15 dakikalık olup sizleri çok fazla sıkmayacak.

Bu diziye benzer başka yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi BluTV’ye üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir