nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bizi Ayıran Çizgi
  4. »
  5. Bizi Ayıran Çizgi 1. Sezon 5. Bölüm İzle

Bizi Ayıran Çizgi 1. Sezon 5. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
91 0

Son dönemde ilgiyle takip edilen Gain platformu, 24 Nisan 2021 tarihinde yayınladığı Bizi Ayıran Çizgi dizisiyle izleyicileri kendisine çekmiştir. Bir türlü ulaşamadığı sevgilisini bulmak için kısır bir döngüye giren ve ömrünün en kötü gününü tekrar tekrar yaşayan bir adamın hikâyesine tanıklık edeceğiz. Bizi Ayıran Çizgi Gain İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Bizi Ayıran Çizgi dizisi konusuyla dizi severlerin dikkatini çekmeye başardı. Yalnızca Gain platformunda yayınlanan dizi 15-20 dakikalık bölümlerden oluşmaktadır. Dizinin yönetmenliğini Soner Caner üstlenirken, senaryosunu ise Tolga Afşin kaleme almıştır. Dram ve aşkın ön planda olduğu bu diziyi izlemediyseniz mutlaka izlemenizi öneriyoruz.

Bizi Ayıran Çizgi Dizisinin Konusu

Dizide hayal ile gerçeğin arasına sıkışan aşkını kurtarmak için her yolu deneyen Sinan’ın hikâyesini izleyeceğiz. İstanbul’da meydana gelen saldırıdan Sinem’in sağ çıkamadığını öğrenen Sinan geçmişe doğru gider ve o saldırı anını tekrar tekrar yaşar. Bizi Ayıran Çizgi İzle, saldırıdan sevgilisini kurtarmak için her yolu dener. Gerçeklikten tamamen sıyrılan Sinan, her gün bu kısır döngüyü yaşar. Bazı günler farklı yollar denerken bazı günler de ise vazgeçmek ister. Sevgilisini kurtarabilecek midir? Yoksa bu kısır döngüye sıkışıp kalacak mıdır? Bu tutku dolu aşka sizler de şahitlik etmek istiyorsanız sitemizden ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Bizi Ayıran Çizgi 1. Sezon 5. Bölüm Konusu

İstanbul manzarası, Sinem’in favori dondurması, iki kalbin çarpıntısı… Her son yeni bir başlangıç mıdır?

Bizi Ayıran Çizgi Dizisinin Fragmanı İzle

Bizi Ayıran Çizgi Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Çukur dizisinden tanıdığımız Hazal Subaşı ile Zalim İstanbul dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran Ozan Dolunay bulunuyor.

  • Hazal Subaşı – Sinem
  • Mehmet Ozan Dolunay – Sinan

Sizler de Bizi Ayıran Çizgi dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Gain platformuna üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir