nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Netflix
  4. »
  5. Blonde İzle

Blonde İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
1 0

Hollywood’un en ünlü ve en güzel karakteri olan Marilyn Monroe filmi Netflix dijital içerik platformunda 28 Eylül Çarşamba günü yayınlandı! Joyce Carol Oates’un en çok okunan eserinden ilham alınarak oluşturulan Blonde filmi, Marilyn Monroe’nun çalkantılı hayat hikâyesini en ince detaylarına kadar ele alan bir yapımdır. Blonde İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Film Hakkında

Tüm gerçekliğiyle ekranlara yansıtılan Blonde, yayınlandığı günden beri Top10 listesinin zirvesinde bulunuyor. Hayatı ve tüm yaşadığı olumsuzluklar cesur bir dille izleyicilere aktarılmıştır. Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda Andrew Dominik oturmaktadır. İzleyicilerin beğenisini kazanan Blonde filmi sosyal medyada çok konuşuluyor. İkonik oyuncunun, kariyeri, özel hayatı, sorunlarla dolu çocukluğu, erkeklerle ilişkisi ve yıldızlığa doğru ilerleyişini şeffaf bir şekilde izleyicilerinin beğenisine sunuyor.

Blonde Filmi Konusu

Oldukça genç sayılabilecek yaşta hayatını kaybeden unutulmaz oyuncu Marilyn Monroe’nun yaşam hikâyesini anlatan bir filmdir. Dram tarzında olan bu filmi izlerken içiniz burkulacak. Marilyn Monroe’nun sıkıntılı ve problemli geçen gençlik yıllarının sonunda şöhret basamaklarını tırmanmak için ne tür bedeller verdiğini göreceğiz.

Dönemin en ünlü ikonik isimlerinden biri olan Monroe adına daha birçok film çekilmiştir. Romantik ilişkileriyle gündem olmuş ve gösterişli hayatının dışında sıkıntılı ve zor günler yaşamıştır. Hollywood denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Marilyn Monroe filmini mutlaka izlemelisiniz.

Blonde Filmi Oyuncu Kadrosu

Andrew Dominik’in kaleme alıp, yönettiği filmin başrolünde Ana de Armas yer alıyor. Ona eşlik eden diğer oyuncular ise şöyle;Adrien Brody, Bobby Cannavale, Xavier Samuel, Julianne Nicholson, Lily Fisher, Evan Williams, Toby Huss, David Warshofsky, Caspar Phillipson, Dan Butler, Sara Paxton ve Rebecca Wisocky bulunuyor.

Sizler de sınırsız film ve dizi keyfinin tadını çıkarmak istiyorsanız hemen Netflixe üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir