Blood Sisters 1. Sezon 3. Bölüm İzle

Blood Sisters Ara 17, 2022 Yorum Yok

Netflix‘in yeni orijinal dört bölümlük mini dizisi Blood Sisters İzle gibi bir Nollywood girişimi küresel pazarları fethedebilir ve bunu hak ediyor. Blood Sisters, sektör için yeni bir hız belirliyor. Konusu, popüler Nollywood’a pek çok açıdan benzemiyor. İlk olarak, komik romantizm yerine heyecan ve gerilimi seçiyor. İkinci olarak, kadınlar arasındaki dostluk için yeni ve büyüyen bir temsilin peşinden gidiyor.

Ve son olarak, Kan Kardeşleri toplumsal cinsiyet ve eş şiddetine karşı mücadeleyi benzersiz bir şekilde yorumluyor. Nijerya’da aile içi şiddete bağlı ölüm vakaları giderek artıyor. Mini dizi, anlatıyı değiştirmeye yönelik konuşmalara katkıda bulunuyor. Blood Sisters, izleyicilerin daha fazlasını istemesini sağlayan mükemmel bir sezonuyla iyi karşılandı ve büyük beğeni topladı. Blood Sisters İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz izleyebilirsiniz.

Blood Sisters Konusu

Blood Sisters, kan bağı bulunmayan fakat birbirlerini koşulsuz seven iki kız kardeşin yaşadıklarını konu alan Nijeryalı bir gerilim dizisidir. Sarah ve Kemi çocukluk günlerinden beri birbirlerine destek olmuşlardır. Sarah yakında bir ilaç şirketinin sahibi olan Kola ile evlenecektir. Blood Sisters Netflix İzle, gösterişli düğün hazırlıkları şehrin diline düşmüş olsa da, ilişkilerinde gömülü kalan karanlık bir sır vardır. Gerçeği sadece Kemi bilmektedir ve Sarah’nın hata yapmamasını istemektedir. Hayatının kontrolünü ele geçirmeye çalışan Sarah iblisle yüzleşir ancak sonuç hiç de olumlu olmaz.

“Kan Kardeşleri” masumiyetlerini kanıtlamak için toplumun önyargılarıyla savaşmak zorunda kalan iki güçlü kadın hakkında. Olay örgüsü bir dizi stereotipten kaçınıyor. Bunlar arasında kötü kız arkadaş, yanlış yönlendirilmiş kariyer kadını, çekişen ve affetmeyen ganimet eşleri ve şımartılmış kızlara karşı aşırı çalışan ev kızları yer alıyor. Bunun yerine, destekleyici kız arkadaşı ve güçlü iradeye sahip kadınları teşvik ediyor.

Blood Sisters 1. Sezon 3. Bölüm Konusu

Kola’nın ailesi yas tutarken, Sarah ve Kemi kaçıp saklanır ama bela bir türlü peşlerini bırakmaz. Yeni kanıtlar ortaya çıkınca dedektif Joe bir ipucunun peşinden gider.

Blood Sisters Oyuncuları

  • Nancy Isime
  • Ini Dima-Okojie
  • Genoveva Umeh
  • Kate Henshaw
  • Deyemi Okanlawon

Sizler de Blood Sisters dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız Netflix’e üye olabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir