nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. BluTV
  4. »
  5. BluTV Ücretsiz İzle

BluTV Ücretsiz İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
253 0

Dijital içerik platformu olan BluTV,  istediğiniz cihazdan istediğiniz an reklamsız bir şekilde izlemenizi sağlamaktadır. Ülkemizin en sevilen BluTV içeriklerini ücretsiz bir şekilde sitemizden izleyebilirsiniz. Birbirinden farklı içerikleri olan bu platforma belirli bir ücret ödeyerek üye olabilirsiniz. BluTV Ücretsiz İzle etiketine tıklayın ve ücretsiz bir şekilde izlemeye başlayın.

Türkiye’nin en sevilen dijital içerik platformu unvanını elde eden BluTV geçtiğimiz yıllarda pandemi sebebiyle kullanıcı sayısını ikiye katladı. İçeriğinde bulunan yapımlar izleyenleri tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Netflix’e rakip olmayı başaran BluTV, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırıyor. Peki bu platformu ücretsiz bir şekilde izlemek mümkün mü? Ne kadar ücret ödemesi yapılmaktadır? Gelin bu soruların cevabını birlikte inceleyelim.

BluTV Ücretsiz Nasıl İzlenir?

BluTV dijital yayın platformunu ücretsiz bir şekilde izlemek istiyorsanız BluTV Ücretsiz İzle etiketine tıklayabilirsiniz. Platforma üye olmak için yapmanız gereken şey çok basit. İlk önce siteye bilgisayar veya akıllı telefonlarınızdan girip e-posta ve telefon numarası girmektir. Daha sonra kredi veya banka kartı numaralarınızı girip ücret ödemesi yaptıktan sonra istediğiniz dizi veya filmleri rahatlıkla izleyebilirsiniz. Yıllık üye olan kullanıcılar için 7 gün sürecek ücretsiz bir deneme süresi vermektedir. Ödeme 7 gün ücretsiz deneme işlemi sonlanınca başlayacak olup aylık ödeme yapan kullanıcılara böyle bir imkân sunulmayacaktır.

BluTV Üyelik Fiyatları

BluTV film ve dizi platformu için banka veya kredi kartıyla yapılacak ödemeler 49,90 TL’dir.

Bu platforma ödeyeceğiniz yıllık abonelik ücreti ise 358,90 TL olup kredi kartına özel 12 taksit seçeneğiyle 29,90 TL ödeyebilirsiniz.

Hemen şimdi BluTV dijital içerik platformuna üye olabilir sınırsız film ve dizi keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir