nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. BluTV
 4. »
 5. Börü 2039 1. Sezon 4. Bölüm İzle

Börü 2039 1. Sezon 4. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
156 0

Börü 2039 dizisi ilk olarak televizyon kanalında yayınlanmış ve toplam 6 bölüm sürmüştür. Son olarak da 28 Aralık 2021 yılında BluTV ekranlarında gösterime girmiş ve oldukça beğenilmiştir. Börü’nün 25 yıl sonrasını ele alan dizinin olayları 2039 yılında farklı bir dünyada geçmektedir. Börü 2039 dizisinin yapımcı koltuğunda ise Alper Çağlar bulunmaktadır. Alper Çağlar aynı zamanda Dağ filmlerinde de bulunmaktadır. Dizi toplam 6 bölümden oluşmakta ve ikinci sezona dair bir bilgi bulunmamaktadır. Börü 2039 İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Börü 2039 Dizisinin Konusu Nedir?

Oldukça sevilen dizi Börü 2039 İzle, başlangıçtan itibaren tam 25 yıl geçmiş ve devir fazlasıyla değişmiştir. 2039 tarihinde meydana gelen teknolojik gelişmeler ve yaşanan savaşlar Türkiye’yi de etkilemektedir. Dizinin ilk bölümünde, dünyanın düzeninin bozulduğunu ve çivisinin iyice çıktığını görüyoruz. Barışın ve huzurun kalmadığı bu dünyayı tekrar eski haline getirebilecekler midir? Ölümcül deneylerin çoğalması ve tehlikeli teknolojik cihazların git gide artması Türkiye’de yaşayan insanları oldukça zor duruma sokar.

Yapay zekânın insan zekâsına galip geldiği bu çağda Türkiye söz sahibi olduğu ülkelerin arasında bulunuyor. İnsanlar ise, kıtlıkla ve ölümcül hastalıklarla uğraşıyorlar. Covid- 25 ve Covid-35 gibi yeni ve tehlikeli salgınlar ortaya çıkmıştır. Börü 2039 dizisinde dünyaca tanınmış teknoloji şirketlerinin CEO’su Kemal Boratav’ın yaşadığı olayları izleyeceğiz. Konusuyla oldukça dikkat çekici olan bu bilim-kurgu dizisini mutlaka izlemelisiniz.

Börü 2039 1. Sezon 4. Bölüm Konusu

Yaralarını sarmaya çalışan ekip, kendini uluslararası bir komplonun ortasında bulu. Bu hem yeni bir operasyon, hem de eski dostlarla tekrar buluşmak demektir.

Börü 2039 Fragmanı İzle

Börü 2039 Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 • Murat Akın: Kemal Boratav
 • Emir Benderlioğlu: Turan Kara
 • Doğan Bayraktar
 • Cansel Elçin
 • Fatih Çetintaş: Batuhan Demir
 • Cenay Türksever
 • Tuğçe Açıkgöz: Ece Kara
 • Ahmet Pınar: Barbaros Çepni

Bilim-kurgudan gerilime, komediden romantizme kadar birbirinden renkli dizi ve filmlerin bulunduğu BluTV’ye hemen üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir