nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. BluTV
  4. »
  5. Bozkır 1. Sezon 2. Bölüm İzle

Bozkır 1. Sezon 2. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 2 dk okuma süresi
502 0

Türkiye’nin yerli dijital içerik platformu BluTV, 2018 yılında Bozkır dizisini izleyicilerin beğenisine sunmuş ve izleyicilerden tam not almıştır. Dizi, sırlarla dolu bir cinayeti aydınlığa kavuşturmak isteyen baş komiser ve çalışanlarının konusunu anlatmaktadır. Sevilen dizinin ilk sezonu 30 Kasım 2018 tarihinde yayınlanmıştır. Konusu ve oyuncu kadrosu ile isminden fazlasıyla söz ettiren diziyi ücretsiz ve HD kalitesinde izlemek için sitemizden Bozkır BluTV İzle etiketiye arama yaparak basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dizi Hakkında

Yayınlandığı andan itibaren dikkatleri üzerine toplayan dizi konusu ve oyuncularıyla izleyenlerini kendisine hayran bırakmıştır. Yönetmen koltuğunda Bahadır İnce yer alırken, dizinin senaristliğini ise Levent Cantek yapmaktadır.

Bozkır Dizisinin Konusu

Bozkır İzle, baş komiser Seyfi işini hakkıyla yapan bir polis memurudur. İşe henüz yeni başlayan Nuri ise genç ve cesur bir polis memurudur. İki polis şehirde işlenmiş bir çocuk cinayeti vakasını çözmeye çalışırlar. Cinayeti çözmek oldukça zordur. Ancak Seyfi ve Nuri pes etmeyip cinayeti çözmek için kolları sıvar. Bu esnada şehrin tanınmış iş adamı Abbas Bey ve kızı Dilara’yla tanışır. Her detayını kaçırmadan dikkatle izleyeceğiniz Bozkır dizisi sizi bulmacanın içine doğru çekerek ekran başına hapsederek adalet kavramınızı sorgulatacak.

Bozkır Dizisinin Fragmanı İzle

Bozkır Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin konusu kadar oyuncuları da oldukça merak edilmektedir. Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Bozkır dizisinin oyuncu kadrosu ise şöyle;

Yiğit Özşener (Seyfi)

Ekin Koç (Nuri Pamir)

Nur Fettahoğlu

Merve Çağıran

Bige Önal

Altan Erkekli

Bozkır dizisi ve benzer yapımları izlemek istiyorsanız BluTV platformuna ücretli üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir