nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. BluTV
  4. »
  5. Bozkır BluTV İzle

Bozkır BluTV İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
123 0

Türkiye’nin yerli dijital içerik platformu olan BluTV, 2018 yılında Bozkır dizisini izleyicilerin beğenisine sunmuş ve izleyicilerden tam not almıştır. Dizi, sırlarla dolu bir cinayeti aydınlığa kavuşturmak isteyen baş komiser ve çalışanlarının konusunu anlatmaktadır. Dizinin ilk sezonu 30 Kasım 2018 tarihinde yayınlanmıştır. Konusu ve oyunculuklarıyla adından çokça söz ettiren bu diziyi ücretsiz izlemek için Bozkır BluTV İzle etiketine tıklayabilirsiniz.

Dizi Hakkında

Yayınlandığı andan itibaren dikkatleri üzerine toplayan dizi konusu ve oyuncularıyla izleyenlerini kendisine hayran bırakmıştır. Yönetmen koltuğunda Bahadır İnce yer alırken, dizinin senaristliğini ise Levent Cantek yapmaktadır.  Polisiye türünde olan Bozkır dizisinin 2. Sezonu yayınlandıktan sonra sosyal medyada epey konuşulmuştu. Oldukça başarılı bir yapım olan bu diziyi izlemenizi öneririz.

Bozkır Dizisinin Konusu

Bozkır İzle, baş komiser Seyfi işini hakkıyla yapan bir polis memurudur. Bu işe daha yeni başlayan Nuri ise genç ve cesurdur. Bu iki polisimiz şehirde işlenmiş bir çocuk cinayeti vakasını çözmeye çalışırlar. Cinayeti çözmek oldukça zor görünse de yine de pes etmeyip çözmek için kolları sıvarlar. Cinayeti çözerken şehrin tanınmış iş adamı olan Abbas Bey ve kızı Dilara’yla tanışırlar. Her detayını kaçırmadan dikkatle izleyeceğiniz bu dizi sizi bulmacanın içine doğru çekecek. Adalet kavramınızı sorgulatacak Bozkır dizisi farklı hikâyesiyle izleyenlere merak uyandırıyor.

Bozkır Dizisinin Fragmanı İzle

Bozkır Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin konusu kadar oyuncuları da oldukça merak edilmektedir. Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Bozkır dizisinin oyuncu kadrosu ise şöyle; Yiğit Özşener (Seyfi), Ekin Koç (Nuri Pamir), Nur Fettahoğlu, Merve Çağıran, Bige Önal, Altan Erkekli gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Sizler de Bozkır dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi BluTV’ye üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir