nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Bu IPL Cihazları Uzun Süreli Pürüzsüz Bir Cilt Vaat Ediyor!

Bu IPL Cihazları Uzun Süreli Pürüzsüz Bir Cilt Vaat Ediyor!

khaleesi khaleesi - - 7 dk okuma süresi
149 0

IPL epilasyon cihazları gerçekten ne işe yarar? Vücut tüylerine karşı acısız mucize silahı tanıtıyor ve beş IPL cihazı hakkında ayrıntılara giriyoruz. Bu IPL Cihazları Uzun Süreli Pürüzsüz Bir Cilt Vaat Ediyor! Yazımız sizlerle.

Bir Bakışta En Önemlileri

  • Fiyat-performans ürünü: Philips Lumea Advanced BRI921/00 IPL
  • En çok satanlar: Braun Silk Expert Pro 5 IPL cihazı
  • Çok yönlü: Philips Lumea 9000 Serisi BRI955 IPL cihazı
  • En hızlı tedavi: Beurer 10000 Plus IPL cihazı
  • Yeni gelen: Veme Sapphire IPL cihazı

Acı Veren Epilasyon Yöntemlerine Son Verin!

Güzellik salonlarındaki pahalı lazer tedavileriyle karşılaştırıldığında, evde kullanım için IPL cihazları tıraş makinelerine, epilatörlere ve diğer cihazlara rahat bir alternatiftir. IPL cihazı ile epilasyon, ışık kullanarak tüm vücuttaki tüyleri kalıcı olarak almak için iyi bir yöntemdir. Cihazların birçoğu yüz, bikini bölgesi ve bacaklar gibi vücudun farklı bölgelerindeki epilasyon için uygundur. Modele bağlı olarak, gözle görülür sonuçların görülmesi birkaç ay sürer.

Lazer tedavilerine benzer şekilde, IPL cihazları da kıl kökünü ısıtan ve böylece kıl büyümesini önleyen ışık darbeleri kullanır. Artık farklı üreticilerin birçok modeli var. Size hangi özelliklerin gerçekten önemli olduğunu söylüyor ve önerilebilecek beş cihaz sunuyoruz.

Philips Lumea Advanced BRI921/00 IPL Tüy Dökücü

Lumea Advanced BRI921/00, Philips’in ürettiği bir epilasyon cihazıdır. Philips Lumea 9000 Serisi BRI955/00 ile karşılaştırıldığında, bu model benzer performansla önemli ölçüde daha ucuzdur. Diğer cihazlar gibi bu model de koltuk altı, bacaklar, kollar, genital bölge ve yüzde kullanılabiliyor. IPL cihazı yüz ve vücut için iki ek parça ile birlikte gelir.

 Model SmartSkin sensörü (cilt tonu sensörü) ile donatılmıştır. Bu, cilt tonunuzu analiz eder ve gerekli ışık yoğunluğunu otomatik olarak ayarlar. Üretici, on iki haftaya kadar iyi bir sonuç ve ipeksi pürüzsüzlükte bir cilt ve sadece üç uygulamadan sonra ortalama yüzde 85 daha az tüy vaat ediyor.

En çok satanlar: Braun Silk Expert Pro 5 IPL cihazı

Braun Silk Expert Pro 5 yüz, koltuk altı, bacaklar, kollar ve bikini bölgesi için uygundur. Üretici, sadece dört hafta içinde tüylerde önemli bir azalma vaat ediyor. Yaklaşık 400.000 ışık darbesi ile bu Braun modeli çok güçlü ve uzun ömürlüdür. Braun Silk Expert Pro 5, cilt tonuna ve saç tipine göre ayrı ayrı ayarlanabilen on enerji seviyesine sahiptir.

UV korumalı SensoAdapt cilt sensörü özellikle dikkat çekicidir. Bu sensör, IPL cihazının cilt tonuna kalıcı olarak uyum sağlamasını sağlamak için tasarlanmıştır, çünkü cilt tonu vücudun farklı bölgelerinde farklı şekilde açık veya koyu olabilir. Üretici böylece güvenli epilasyon garantisi vermektedir. Model ayrıca pratik bir süzülme moduna sahiptir. Bu, her ışık atımı için tetiğe basmak zorunda kalmadan rahat bir tedavi sağlar.

Çok yönlü: Philips Lumea 9000 Serisi BRI955 IPL cihazı

Braun modeli gibi Philips Lumea 9000 Serisi BRI955/00 de yüz, koltuk altı, bacaklar, kollar, bikini bölgesi ve mide üzerinde kullanılabilir. Üretici, sadece üç uygulamadan sonra yüzde 92’ye kadar daha az tüy vaat ediyor. Braun modeliyle karşılaştırıldığında, Lumea 9000 Serisi IPL cihazı yalnızca beş farklı enerji seviyesine sahiptir, ancak 450.000 ışık atımı ile maksimum performans ve daha da uzun bir hizmet ömrü sunar.

En hızlı tedavi: Beurer 10000 Plus IPL cihazı

Beurer’in erkekler ve kadınlar için IPL cihazı yüzden bacaklara kadar vücudun tüm bölgelerinde kullanılabilir. Sadece yanakların üzerindeki bölge ile dudaklar ve mukoza zarları tedavinin dışında tutulmalıdır. 250.000 ışık darbesi ile Beurer 1000 Plus iyi bir performans sergiliyor. IPL cihazı klinik olarak test edilmiş ve proDerm Enstitüsü tarafından yapılan bir çalışmada dermatolojik uyumluluğu onaylanmıştır.

Yeni gelen: Veme IPL cihazı Sapphire

Veme’nin IPL cihazı karşılaştırmamızdaki en ucuz modeldir. Epilasyon cihazı bacaklar, kollar, koltuk altlarının yanı sıra yüz ve mahrem bölgede de kullanılabilir. Entegre cilt bakım teknolojisi, uygulama sırasında ısıyı azaltarak yanıkları önleyecek ve böylece cildi daha iyi koruyacaktır. Ayrıca epilasyon cihazı, kısa dalga ve zararlı ışığı etkisiz bir şekilde filtreleyen eksiksiz bir filtre sistemine sahiptir.

Beş enerji seviyesi ve iki mod ile uygun fiyatlı model, pahalı modellerden hiçbir şekilde aşağı değildir ve iyi bir epilasyon sağlar. Ayrıca IPL cihazı otomatik flaş fonksiyonuna sahiptir. Bu işlev, tedavi edilecek vücut parçaları üzerinde rahat bir kayma sağlar ve özellikle bacaklar ve kollar gibi daha geniş alanlar için uygundur.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir