nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. BluTV
  4. »
  5. Cache İzle

Cache İzle

khaleesi khaleesi - - 3 dk okuma süresi
65 0

Caché filmi, Michael Haneke tarafından yönetilen ve başrollerinde Daniel Auteuil, Juliette Binoche ve Maurice Bénichou’nun yer aldığı 2005 yapımı gizemli bir gerilim filmidir. BluTV platformunda da yayınlanan Michael Haneke’nin Caché filminde, bir aile gizemli videokasetlerle dehşete düşürülür ve geçmişleriyle yüzleşmeye zorlanır. Film ilk çıktığında izleyenlerden tam not almıştır.

Televizyon editörü Georges (Daniel Auteuil) isimsiz paketler alır. Ama ona şantaj falan yapılmıyor. Hayır, kolilerde evinin video görüntüleri ve herhangi bir okul psikoloğunu alarma geçirecek çocuksu görüntüler var. Juliette Binoche tarafından fevkalade canlandırılan karısı, isimsiz telefonlar aldığında giderek histerikleşir ve televizyon kariyeri zarar görür. Videolardan biri George’un doğum yerini gösterdiğinde, çocukluğunu hatırlamaya başlar ve yavaş yavaş olası bir yola girer. Bu gerilim filmini Cache İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Cache Filminin Konusu

Georges ve Anne, Paris’te güzel bir daireleri olan, orta yaşlı, rahat bir çifttir. Televizyonda popüler bir edebiyat eleştirisi programı sunuyor. Anne başarılı bir yazar. Genç bir oğulları var. Hayatları huzurlu ve düzenlidir. Sonra her şey dağılmaya başlar. Çifte, yaşadıkları sokağın ürkütücü bir çocuk çizimine sarılmış bir video kaset kaydı gelir. Kısa bir süre sonra, bu kez George’un çocukluğunun geçtiği kır evine doğru giden bir arabayı gösteren başka bir kayıt kapılarına dayanır. Korku ve öfkeyle çılgına dönen Georges, ailesini korkutmaya yönelik bu kampanyanın arkasında kimin olabileceğini anlar. Cevap ise, Cezayirli genç bir yetim çocuğa adaletsizce davrandığı geçmişinde yatmaktadır.

Cache Filminin Tanıtım Fragmanı İzle

Cache Filminin Oyuncu Kadrosu

  • Daniel Auteuil
  • Juliette Binoche
  • Maurice Bénichou
  • Lester Makedonsky
  • Annie Girardot

Sizler de Cache filmine benzer gerilim filmleri izlemek istiyorsanız hemen şimdi BluTV’ye üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir