nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Call Of Duty Modern Warfare 2 Gold Camo Nasıl Çalışıyor?

Call Of Duty Modern Warfare 2 Gold Camo Nasıl Çalışıyor?

khaleesi khaleesi - - 5 dk okuma süresi
71 0

Tüm silahlarınızda kullanabileceğiniz bu oyun serisinin klasik kozmetiklerinden Altın Kamuflaj, Modern Warfare 2’de tekrar bir araya geliyor. Bu silah kaplamasıyla, Modern Warfare 2 birden çok oyunculu bölümünde geçirdiğiniz süre boyunca belirli bir silahı ne kadar çok kullandığınızı herkese gösterebileceksiniz. Bu özel kamuflajları kullanmadan önce çok sayıda maç yapmanız lazımdır.

Oyunu oynamaya yeni başladıysanız Modern Warfare 2’de altın kamuflajın kilidini açmak için biraz uğraşmanız gerekmektedir. Bu yüzden bu gösterişli görünümü nasıl elde edeceğinize dair bir açıklama ve bazı ipuçlarını bir araya getirdik. Call Of Duty Modern Warfare 2 Gold Camo Nasıl Çalışıyor? Yazımız sizlerle.

Modern Warfare 2’de Kamuflajlar Nasıl Çalışır?

Kamuflaj temel olarak silahınızın görünümünü, takılar ve çıkartmalar gibi diğer kozmetik öğelerle birlikte özelleştirmenizi sağlayan bir silah kaplamasıdır. Bu sadece görsel bir değişikliktir, oyunu oynarken size herhangi bir destek veya avantaj sağlamaz.

Modern Warfare 2’deki her silahın dört Temel Kamuflajı ve dört Tamamlayıcı Kamuflajı vardır. Temel Kamuflajlar sadece tek bir silahla ile açılabilen ve ardından istediğiniz herhangi bir silahla kullanılabilen dört benzersiz şekildir, tamamlayıcı olanlar ise her zaman aynı stillerdir ancak kullandığınız silaha özeldir.

Modern Warfare 2’de Altın Kamuflajın Kilidi Nasıl Açılır?

Modern Warfare 2’de herhangi bir kamuflajı elde etmeniz için ilk olarak onun kilidini kırmanız lazımdır. Temel Kamuflajlar, gerekli silahı benzersiz şekillerde kullanarak düşmanları öldürerek açılır. Örneğin, Scales kamuflajı M4 ile 50 düşman öldürmenizi, Desert Hybrid ise dürbününü kullanırken 50 düşman daha öldürmenizi gerektirir. Bu verilen özel görevlerin kilidini kırmak için ilk olarak silahınızın derecesini arttırmanız gerekmektedir. Her silahın, kamuflaj zorluklarının kilidini açtığı belirli bir seviyesi vardır. Bunu ve kamuflajı Silahlar bölümüne  giderek, herhangi bir Çok Oyunculu Yüklemeyi seçerek, istediğiniz herhangi bir silahla özelleştirerek ve ardından o silahın Demirci menüsüne giderek kontrol edebilirsiniz.

Modern Warfare 2’de Gold Camo Görevlerini Tamamlamak için İpuçları

İstediğiniz silahın seviyesini yükseltebilir ve temelde mevcut olan her çevrimiçi moddaki zorluklarını tamamlayabilirsiniz. Hem gerçek oyuncuları hem de botları öldürmek, mücadelede istenen şekilde öldürdüğünüz sürece sayılır. İstediğiniz her şeyi oynayabilseniz de, silahınızı maksimum seviyesine yaklaştırmak ve her mücadeleyi tamamlamak, becerinize ve şansınıza bağlı olarak biraz zaman alabilir. Bu soruna kısmi bir çözüm, belirli bir süre içinde kazandığınız tüm deneyim puanlarını çoğaltacak olan Çift Silah XP Jetonlarını kullanmaktır.

Bir başka yararlı ipucu da düşmanları yenmek dışında hedefleri olmayan çevrimiçi modları oynamaktır. Burada sadece askerleri öldürmeye odaklanacaksınız, bu da hem silahınızın seviyesini yükseltecek hem de zorlukları tamamlamanıza izin verecektir. Ancak herhangi bir Altın Kamuflajın kilidini açmak için en kolay çok oyunculu mod İstila’dır. Bu modda hem gerçek oyunculardan hem de düşman botlardan oluşan bir orduya karşı savaşırsınız. Botları yenmek genellikle daha kolaydır ve sizin için o kadar tehlikeli değildirler. Burada birkaç maç oynayın ve istediğiniz Altın Kamuflajın kilidini mümkün olan en hızlı şekilde açın.

Platinum, Polyatomic ve Orion Dahil Olmak Üzere Diğer Tamamlayıcı Camos Açıkladı!

Daha önce de belirtildiği gibi, Altın Kamuflaj herhangi bir silahla açabileceğiniz ilk Tamamlayıcı Kamuflajdır. Bu, elde edebileceğiniz diğer üç özel kamuflaj olduğu anlamına gelir: Platin, Poliatomik ve Orion. Bu ekstra kamuflajlardan herhangi birinin kilidini açmak için, önceki kamuflajla belirli sayıda mücadeleyi tamamlamanız gerekir.

Örneğin, M4 Platin Kamuflajın kilidini açmak için, Altın Kamuflaj giyerken zorlukları tamamlamanız gerekir. Bunu her Tamamlayıcı Kamuflaj ile tekrarladığınızda Modern Warfare 2’de kullandığınız silah için mevcut olan tüm kamuflajların kilidini açmış olursunuz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir