nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Call of Duty: Warzone 2.0’da Silahların Seviyesi Nasıl Hızlı Yükseltilir?

Call of Duty: Warzone 2.0’da Silahların Seviyesi Nasıl Hızlı Yükseltilir?

khaleesi khaleesi - - 4 dk okuma süresi
52 0

Call of Duty: Warzone 2.0’da, sadece taşıdığınız silah kadar iyisiniz. Önceki oyunda olduğu gibi, ne kadar iyi performans gösterdiğiniz, XP kazanarak elde ettiğiniz silahınızdaki eklentilere bağlıdır. Bu bölümde, silahların seviyesini yükseltmek eziyet gibi gelebilir, bu da XP toplamak için etkili bir yöntem bulmanız gerektiği anlamına gelir. Neyse ki, silah XP’si kazanmak için tüm eklentileri hızlı bir şekilde kazanmanızı sağlayan birkaç kullanışlı yöntem var. İşte Call of Duty: Warzone 2.0’da Silahların Seviyesi Nasıl Hızlı Yükseltilir? Yazımız sizlerle.

Safecracker Sözleşmelerini Tamamlayın

Safecracker sözleşmeleri, ganimet toplamak için üç yeri ziyaret etmeniz gereken orijinal Warzone’daki Scavengers’a benzer. Bu girişte, sandıkları açmak yerine, C4 kullanarak kasaları patlatmanız gerekir, ancak öncül aynı kalır. Bu yöntemin güzel yanı, XP toplamak için genellikle güvenli bir yol olmasıdır. Mesele şu ki, sözleşmeler bir istifleme çarpanı sunuyor gibi görünüyor, yani tamamladığınız her ek sözleşme için daha fazla XP alıyorsunuz. Bunun amaçlandığı gibi çalışıp çalışmadığı belli değil, bu yüzden bunun düzeltilecek bir hata olduğunu varsaymalıyız. Bir ton XP ve nakit toplamak için bu Safecracker sözleşmelerinden mümkün olduğunca çoğunu tamamlayın.

Satın Alma İstasyonundan Ürün Satın Alın

Nakit para demişken, bir başka şık Warzone 2.0 özelliği de mağazadan eşya satın aldığınızda silah XP’si kazanmanızdır. Yani, bunu önceki yöntem olan Safecracker sözleşmelerini tamamlayarak nakit (ve tabii ki XP) kazanma yöntemiyle birleştirirseniz, mağazadan pek çok eşya satın almak için yeterli paranız olacaktır. Paranızı harcamanın en etkili yolu Zırh Plakaları satın almaktır, çünkü bunlar sınırsız bir kaynaktır. Bu nedenle, birden fazla Kasa Hırsızı sözleşmesini tamamladıysanız ve bu arada para da topladıysanız, çok sayıda Zırh Plakası satın almak için yeterli paranız olmalıdır. Ne kadar çok satın alırsanız o kadar çok Silah XP’si kazanırsınız, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

Modern Warfare II’de Shoothouse Oynayın

Yukarıda bahsedilen yöntemlerin her ikisi de Warzone 2.0’a aşina olmanızı gerektirir, bu da özellikle yeni gelenler için rahatsız edici olabilir. Hareket ve silah kullanımının nasıl işlediğini anlamak istiyorsanız, Warzone 2.0 ile aynı motoru paylaştığı için Call of Duty: Modern Warfare II oynamak en iyisidir – özellikle de daha küçük bir harita olan yeni Shoothouse oynatma listesi. Bu, her maçta çok sayıda öldürme potansiyeli ile çok sayıda çatışmaya girmeyi kolaylaştırır. Elbette, ne kadar çok eleme kazanırsanız, o kadar çok XP elde edersiniz.

DMZ Oynayın

Son olarak, DMZ’ye atlayıp yapay zekayı etkisiz hale getirerek ve görev hedeflerini tamamlayarak etkili bir şekilde silah XP’si kazanabilirsiniz. Bu XP kazanmanın en hızlı yolu değildir, ancak özellikle yeni bir oyuncuysanız battle royale oynamaktan daha tutarlı olabilir. DMZ’de ayak parmaklarınızı daldırmak, ipleri öğrenmenin etkili bir yoludur ve kazandığınız XP, bu modu denemeyi garanti etmek için yeterlidir. Sadece seviye atlatmaya çalıştığınız silahı kaybetmediğinizden emin olun.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir