nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Candy
  4. »
  5. Candy Disney Plus İzle

Candy Disney Plus İzle

khaleesi khaleesi - - 3 dk okuma süresi
187 0

Yeni drama dizisi Candy, ABD’de ilk olarak Hulu’da yayınlandıktan sonra artık Birleşik Krallık’ta Disney Plus üzerinden izlenebilecek. Dizinin başrolünde başlangıçta The Handmaid’s Tale’in yıldızı Elisabeth Moss yer alacaktı, ancak Moss’un program çakışmaları nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kalmasının ardından başroldeki yerini Jessica Biel aldı. Dizi, 1980’lerde hayatını kitabına göre yaşayan, ancak bir kader gününde tüm hayatı değişen bir ev kadınının şok edici hikâyesini anlatıyor. Candy Disney Plus İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Candy Dizisinin Konusu Nedir?

Candy, Candy Montgomery’nin gerçek vakasına dayanmaktadır. 1980 Teksas’ında Montgomery görünüşte her şeye sahipti oldukça iyi bir işi, sevgi dolu bir kocası, sevimli çocukları ve yepyeni banliyölerde güzel bir evi vardı. Peki neden kiliseden arkadaşını öldürdü? Davanın ayrıntıları biliniyor olsa da, bu dizi yüzeyin altına inecek ve Montgomery’nin bakış açısından neler olup bittiğini ortaya çıkaracak. Dizi, The Act ve The Sinner’ın yapımcıları tarafından hazırlandığından, tüyler ürpertici sahnelerin ve gerilimli anların bu dizide bolca yer alacağını biliyoruz.

Candy Montgomery, 1970’lerde bir kilise ayininde öldürülen Betty Gore ile tanışan Teksaslı bir kadındı. İkili kısa sürede çok yakın arkadaş olmuş, sık sık birbirleriyle ve çocuklarıyla vakit geçirmişlerdir. Ancak, Candy’nin kendisi evli olmasına rağmen Betty’nin kocası Allen ile evlilik dışı bir ilişki yaşamaya başladığı iddia edilince işler değişti. Candy İzle, bu ilişki Betty’nin Allen’dan bir çocuk doğurmasının ardından sona erdi, ancak Candy ve Betty yakın kaldılar. Daha sonra Betty’nin 41 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunması işleri iyice çığırından çıkardı. Gerçek yaşanmış bir hikâyeye konu olan bu filmi izlerken kanınızın çekildiğini fark edeceksiniz.

Candy Dizisinin Fragmanı İzle

Candy Dizisinin Oyuncu Kadrosu

  • Jessica Biel
  • Melanie Lynskey
  • Pablo Schreiber
  • Timothy Simons
  • Raúl Esparza

Sizler de Candy dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Disney+ platformuna üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir