Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi 1. Sezon 1. Bölüm İzle

BluTV, Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi Ara 06, 2022 Yorum Yok

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi İzle, uzun yıllardır Türk televizyonlarının en sevilen dizisi, Türkiye’nin lider dijital içerik platformu ile yeniden ekranlara geliyor. Sevilen dizi Behzat Ç., Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bölümleri yaklaşık olarak 45 dakika olması beklenen dizisinin yayınlanan fragmanının BluTV‘de yayınlanmasının ardından hayranları heyecanla ilk bölümü izleyecekleri günü beklemeye başladı bile. Yapımını Ortaks Yapım’ın üstlendiği Behzat Ç. Yeni Dizisi, Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi Emrah Serbes’in öyküsünden uyarlanarak kaleme alınıyor. Senaristliğini Ercan Uğur’un yaptığı dizinin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken tema müziklerinin besteciliğini de Cem Kısmet yapmaktadır.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi İzle, henüz Imdb puanı bulunmayan dizi Polisiye, Macera, Dram, Komedi, Aksiyon ve Gerilim türlerinde listelenmektedir. Behzat Ç. hayranlarının her fragman ile daha da heyecanla beklediği dizinin 2022 yılında seyirciler ile buluşması bekleniyor. Aynı kadro ile yayın hayatına devam edecek dizi bu sefer daha kısa bölümler ile ama daha yoğun bir içerik ile ekranlarda olacak. BluTV üzerinden dizinin bölümlerine ulaşabileceğiniz gibi Behzat Ç Yeni Dizisi İzle ve Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi İzle etiketleri ile sitemiz nowyoutech.com üzerinden dizinin tüm bölümlerine ücretsiz olarak HD kalitesinde ulaşabilirsiniz.

Behzat Ç. Yeni Dizisi Konusu 

Behzat Ç. Yeni Dizisi, Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi sürgününün ardından polis ekibine yeniden katılan Behzat Ç. bundan sonra Ercüment yerine Haluk’u kovalamaya başlayacaktır. Ankara’daki kanın ve katliamın sonu bir türlü gelmezden karanlık isimler de sadece değişmektedir. Son ölüme sebep olan Behzat cinayetleri durdurmak için görevine geri döner ve yanında yine Akbaba, Hayalet ve Harun bulunmaktadır. Ankara’da savaş yeniden başlar ve Behzat Ç. bu karanlık şehirde seni kimse durmuyorsa biz duyacağız diyerek kötülük ile savaşına devam etmektedir. Dizinin tüm bölümlerine sitemizden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi 1. Sezon 1. Bölüm Konusu

Behzat Ç., Cinayet Büro Amirliği’nde başkomiser, hayata karşı işlenen suçlar uzmanı görevinin başındadır. Ankara her zamanki gibi sıcak ve kanlı günleri yerinde bırakırken Akbaba ve Hayalet’le birlikte bütün Cinayet Büro aldıkları kötü bir haberle sarsılır. Cinayetin kedisi Gaspi Ç., öldürülmüştür… Behzat Ç. ve ekibi bir yandan Gaspi Ç.’nin cinayetini araştırırken diğer yandan Ankara’yı cesetlere boğan bir seri katilin peşine düşerler. Ama karşılarına sadece bir katil değil, güçlü bir aile, kanlı infazlar ve derin bağlantılar çıkacaktır.Körfezler, Ankara’nın son yıllarda hızla güçlenen ailelerindendir.

Demir Körfez tarafından yönetilen aile görünürde inşaat sektöründe olsa da, asıl gelirini uyuşturucudan sağlar. Behzat’ın akademiden güvendiği arkadaşı Bekir Komiser, Ankara’ya sırf bu karanlık aileyi araştırmak için gelmiştir. Bu sırada aile içinde de güç savaşları sürmekte, Demir’in üç çocuğu Akın, Engin ve Yücel savaş hazırlığı yapmaktadır. Dengeleri değiştirecek kişi ise tanıdık bir isim, Memduh Başkan olur. Emniyet ve Behzat, Körfezler’e ait arazide bulunan cesetleri araştırırken Şule ise ilk kez aşık olmanın heyecanını yaşıyordur. Fakat kendisinin de bilmediği gerçekler vardır; sevgilisi Akın, Körfezlerin en küçük oğlu ve aynı zamanda da Memduh Başkan tarafından kullanılan bir katildir.

Kendi geçmişiyle ilgili öğrendiği gerçekler, onu tam da Memduh’un işine yarayacak türden bir canavara çevirmiştir. Kızının aşkı için savaşmaya hazır olan Başkomiser, şimdi ona rağmen onu korumak zorundadır.

Behzat Ç. Yeni Dizisi Oyuncu Kadrosu 

Oyuncular Ayça Eren, Berkan Sal, Burak Dakak, Derin Beşikçioğlu, Ege Aydan, Erdal Beşikçioğlu, Evliya Aykan, Gökçe Eyüboğlu, Güven Kıraç, Halim Ercan, İnanç Konukçu, Mehmet Ali Nuroğlu, Özge Yağız

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir