nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sinema ve Dizi
  4. »
  5. Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi Ne Zaman Başlayacak?

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi Ne Zaman Başlayacak?

khaleesi khaleesi - - 3 dk okuma süresi
45 0

Başrollerinde ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun bulunduğu bir zamanların reyting rekortmeni dizisi Behzat Ç. izleyenleriyle buluşmak için gün sayıyor. Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisi BluTV dijital içerik platformunda 6 Aralık 2022 tarihinde yayınlanması bekleniyor. Dizinin tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra sosyal medyada gündem olmuş ve epey konuşulmuştu. Behzat Ç. kemik kadrosu yeniden bir araya gelerek dizinin hayranlarını oldukça heyecanlandırmış ve dizinin ne zaman başlayacağına dair araştırmalar yapmaya başlamışlardır.

İzleyenler tarafından merakla beklenen Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yayın tarihini Ankara üslubuyla ‘’Sonunda la’’ diyerek komik bir şekilde duyuran Behzat Ç. ekibi diziye de gönderme yapmıştır. Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi İzle etiketine tıklayarak ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Dizinin yönetmen koltuğunda Devrim Yalçın otururken senaryosunu ise Ercan Uğur kaleme almaktadır.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Bir döneme damgasını vuran Behzat Ç. dizisi yepyeni tarzıyla izleyenleriyle 6 Aralık 2022 tarihinde BluTV dijital içerik platformunda buluşacak.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi Tanıtım Fragmanı İzle

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Emrah Serbes’in aynı isimli kitabından ilham alınarak kurgulanmış bu polisiye dizisinin oyuncu kadrosunda ise bazı değişiklikler yapılmıştır.Usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. karakterine bir kez daha hayat verecek. Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç’ın yer aldığı birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı bu kadroya; Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu da katılmıştır.

Sizler de Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi BluTV’ye üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir