nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. BluTV
  4. »
  5. Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi İzle

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
3 0

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi İzle, uzun yıllardır Türk televizyonlarının en sevilen dizisi, Türkiye’nin lider dijital içerik platformu ile yeniden ekranlara geliyor. Sevilen dizi Behzat Ç., Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bölümleri yaklaşık olarak 45 dakika olması beklenen dizisinin yayınlanan fragmanının BluTV‘de yayınlanmasının ardından hayranları heyecanla ilk bölümü izleyecekleri günü beklemeye başladı bile. Yapımını Ortaks Yapım’ın üstlendiği Behzat Ç. Yeni Dizisi, Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi Emrah Serbes’in öyküsünden uyarlanarak kaleme alınıyor. Senaristliğini Ercan Uğur’un yaptığı dizinin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken tema müziklerinin besteciliğini de Cem Kısmet yapmaktadır.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi İzle, henüz Imdb puanı bulunmayan dizi Polisiye, Macera, Dram, Komedi, Aksiyon ve Gerilim türlerinde listelenmektedir. Behzat Ç. hayranlarının her fragman ile daha da heyecanla beklediği dizinin 2022 yılında seyirciler ile buluşması bekleniyor. Aynı kadro ile yayın hayatına devam edecek dizi bu sefer daha kısa bölümler ile ama daha yoğun bir içerik ile ekranlarda olacak. BluTV üzerinden dizinin bölümlerine ulaşabileceğiniz gibi Behzat Ç Yeni Dizisi İzle ve Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi İzle etiketleri ile sitemiz nowyoutech.com üzerinden dizinin tüm bölümlerine ücretsiz olarak HD kalitesinde ulaşabilirsiniz.

Behzat Ç. Yeni Dizisi Konusu 

Behzat Ç. Yeni Dizisi, Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi sürgününün ardından polis ekibine yeniden katılan Behzat Ç. bundan sonra Ercüment yerine Haluk’u kovalamaya başlayacaktır. Ankara’daki kanın ve katliamın sonu bir türlü gelmezden karanlık isimler de sadece değişmektedir. Son ölüme sebep olan Behzat cinayetleri durdurmak için görevine geri döner ve yanında yine Akbaba, Hayalet ve Harun bulunmaktadır. Ankara’da savaş yeniden başlar ve Behzat Ç. bu karanlık şehirde seni kimse durmuyorsa biz duyacağız diyerek kötülük ile savaşına devam etmektedir. Dizinin tüm bölümlerine sitemizden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi Fragmanı İzle

Behzat Ç. Yeni Dizisi Oyuncu Kadrosu 

Oyuncular Ayça Eren, Berkan Sal, Burak Dakak, Derin Beşikçioğlu, Ege Aydan, Erdal Beşikçioğlu, Evliya Aykan, Gökçe Eyüboğlu, Güven Kıraç, Halim Ercan, İnanç Konukçu, Mehmet Ali Nuroğlu, Özge Yağız

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir