nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Cezailer
 4. »
 5. Cezailer 1. Sezon 1. Bölüm İzle

Cezailer 1. Sezon 1. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
654 0

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan Most Productions, geçtiğimiz aylarda yeni bir dizi yayınladı. Birbirinden başarılı yapımlarıyla gündeme gelen Gain dijital içerik platformu Cezailer isimli dizisiyle izleyicilerin beğenisini kazandı. Dizi alışılmışın dışına çıkarak oldukça farklı konusuyla dikkat çekiyor.

Gain platformunda yayınlanan dizinin yönetmenliğini Murat Can Oğuz yapmaktadır. Senaristliğini Ayberk Çınar ve Murat Can Oğuz’un üstlendiği Cezailer dizisi 29 Eylül 2022 tarihinden itibaren Gain platformunda yayınlanmaktadır. Cezailer İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında       

Cezailer dizisi, sıradan gelen şeylerin aslında ne kadar olağanüstü olduğunu, akıl hastanesinin duvarlarının ardındaki hayatları ne kadar tanıyoruz? Suç, dram ve komedi tarzında olan dizi bizlere doğru sandığımız yanlışları gösteriyor. İşlediğimiz suçları içimizden gelerek mi işliyoruz yoksa zamanında yaşadığımız travmaların etkisiyle mi? Bu soruları izleyicilere düşündürüyor.

Cezailer Dizisinin Konusu

ABD’de 1969 senesinde yapılan en tehlikeli deneylerinden biri olan Rosenhan Deneyi’ni bir Doktor Türkiye’de tekrar uygulamak ister. Alzheimer, şizofreni, manik kişilik bozukluğu ve kleptomani gibi çoğu hastalıkların bir arada bulunduğu Cezailer koğuşunda yaşanan ilginç olayları konu alıyor.

Çok konuşulan Cezailer dizisinde David Rosenhan’ın akıl almaz deneyini Türkiye’de uygulamak isteyen Mert Güngel adındaki bir doktor akıl hastanesine yatıp onu diğer hastalardan ayırt edebilecekler mi test etmek ister. 2hafta boyunca kalacağını sanan Mert Güngel, bu hastanede mahsur kalır ve bir türlü çıkamaz. Komedinin ön planda olduğu bu dizinin yeni bölümleri ise izleyenleri tarafından oldukça merak ediliyor.

Cezailer 1. Sezon 1. Bölüm Konusu

Psikiyatr Mert Güngel, 1969’da meslektaşı David Rosenhan’ın yaptığı deneyi tekrar etmek ister. Önce hasta rolü yaparak akıl hastanesine yatacak ve sonra dışarı çıkmayı başararak deneyi tamamlayacaktır. Fakat kariyeri için çıktığı bu yol, kısa sürede dönüşü olmayan bir kabusa dönüşür.

Cezailer Dizisi Fragmanı İzle

Cezailer Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 • Yiğit Özşener
 • Rıza Kocaoğlu
 • Esra Bezen Bilgin
 • Hayal Köseoğlu
 • Ushan Çakır
 • Hakan Karsak
 • Onur Ünsal
 • Şerif Erol

Sizler de bu diziye benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen Gain platformuna üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir