nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Chris Hemsworth ile Limit Yok
  4. »
  5. Chris Hemsworth ile Limit Yok İzle

Chris Hemsworth ile Limit Yok İzle

khaleesi khaleesi - - 3 dk okuma süresi
150 0

Chris Hemsworth ile Limit Yok, uzun ömürlülük ve insan sınırlarını aşmak konulu belgesel dizisi, Disney+ platformunda 16 Kasım 2022 tarihinden itibaren yayınlanmaya başladı. Belgesel National Geography, Nutopia (Welcome to Earth) ve Protozoa Pictures (Black Swan) işbirliğiyle hazırlandı.

Tom Barbor-Might ve Kit Lynch Robinson tarafından yönetilen ve Darren Aronofsky tarafından yazılan altı bölümlük belgesel dizisi oldukça merak edilmeye başlandı. Chris Hemsworth yıllarını Thor olarak diğer dünya yaratıklarıyla savaşarak geçirmiş olsa da, yeni dizi onu farklı türden bir düşmanla karşı karşıya getirecek. Chris Hemsworth ile Limit Yok İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz izleyebilirsiniz.

Chris Hemsworth ile Limit Yok Konusu

Ölüm yaşamın doğal bir parçasıdır ve saat her birey için farklı işler. Bunun tek açıklaması yaşlanmayı durduramayacağımız ve insan vücudunun başarabileceklerinden ödün verdiğimizdir. Peki ya insan sınırlarının ötesine geçip yeteneklerimizi test edebilseydik? Chris Hemsworth’un yakında yayınlanacak Limitless belgesel serisinde deneyeceği şey tam olarak bu. Chris Hemsworth, yeni belgeselde dünyaca ünlü uzmanlar, doktorlar ve bilim insanlarıyla bir araya gelerek, konfor alanının dışına çıkarak insanın en büyük rakibiyle savaşıyor.

Her bölümde, fragmanda da gösterildiği gibi, hayatı tehdit eden yeni zorluklarla karşılaşıyor. Chris Hemsworth ile Limit Yok Disney Plus İzle, örneğin, Chris bir gökdelenin tepesindeki bir vincin üzerinden geçmeye çalışarak zihnini endişe ve sükûnetin üstesinden gelmek için eğitiyor. Bir diğerinde ise vücudunu kutupların dondurucu sıcaklığına maruz bırakarak toleransını test ediyor. Hollywood’un en formda aktörlerinden biri olan Hemsworth, kırklı yaşlarına yaklaşırken yaşlanmaktan ve yaşlanmayla birlikte gelen değişikliklerle başa çıkamamaktan endişe ediyor

Chris Hemsworth ile Limit Yok Fragmanı İzle

Disney Plus Ücretsiz İzle

Polisiyeden korkuya, romantizmden komediye kadar birbirinden renkli yapımların yer aldığı Disney Plus platformuna üye olarak sizlerde bu heyecana ortak olabilir sınırsız dizi ve film keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir