nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Netflix
  4. »
  5. Cici Netflix İzle

Cici Netflix İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
310 0

Netflix‘te yayınlanan bu Türk traji-draması, küçük köylerini terk ederek şehre taşınan bir ailenin, istismarcı babalarının vefatı gibi korkunç bir kayıp yaşamalarına odaklanıyor. Film, öncelikle ailenin 30 yıllık bir aradan sonra, sadece yıkıcı ifşayı yeniden ziyaret etmek için geri dönüşünü çevreleyen olaylara odaklanıyor.  Berkun Oya’nın yönettiği filmin başrolünde Yılmaz Erdoğan yer alıyor. Bu filmi Cici Netflix İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Cici Filminin Konusu Nedir?

1970’lerde bir Türk merasında, merhum Bekir Bey, duygusal dramın ilk bölümünde ev halkını mutlak bir otoriteyle yönetir. Eşi Havva, çocuklarına kötü davrandığı ve kendisini aldattığı için onu hor görmektedir. Büyük oğlu Kadir, Bekir’den sık sık dayak yer. Üstelik çocuklarının okula gitmesine de izin vermez. Çocuğu Saliha, arazide çalışan Cemil’le kaçamak buluşmalar yapmaktadır. Bir gün Kadir’i cezalandırdıktan sonra, aile reisi aniden hastalanır ve vefat eder.

Evin geleneksel ve zaman zaman şiddet yanlısı ataerkil reisi ağır bir soğuk algınlığı ve hastalık nedeniyle vefat ettiğinde, anneleri Havva işlevsiz ailenin sorumluluğunu üstlenir ve iyi bir gelecek umuduyla küçük çocuklarını kasabadan alır. Cici İzle, kardeşlerin üç boyutu, babalarının ölümünden sonra ayrı yetişkin kişilikleriyle sonuçlandığı için film için çok önemlidir. Anne aileyi ele geçirir ve daha iyi bir gelecek için köyden uzaklaşır. Travma geçiren ortanca çocuk bir film yapımcısı olur ve sinema aracılığıyla yaşadığı zorlukların kalıbını kırmaya çalışır.

Cici Filmi Fragmanı İzle

Cici Filmi Oyuncu Kadrosu

Başrolünde Yılmaz Erdoğan’ın bulunduğu filmin oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Fatih Artman, Funda Eryiğit, İncinur, Daşdemir, Nur Sürer, Okan Yalabık, Olgun Şimşek ve Şevval Balkan gibi ünlü isimler yer alıyor.

Sizler de Cici dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Netflix‘e üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir