nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Netflix
  4. »
  5. Dahmer İzle

Dahmer İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
249 0

Amerikan Korku Hikâyelerinin Emmy ödülü kazanan senaristinin yeni dizisi Dahmer Netflix’te yayınlandı! Dönemimizin en sevilen yapımcılarından biri olan Ryan Murphy, Netflix dijital içerik platformu için yeni bir dizi çekti. Yeni geliştirdiği dizi Canavar lakaplı Jeffrey Dahmer’in korkunç öyküsünü ele alıyor.

Ryan Murphy’nin uzun yıllardır beraber çalıştığı Ian Brennan isimli bir genç adam tarafından yazılmıştır. Toplamda 10 bölüm süren bu etkileyici mini dizide yaptığı akıl almaz işkencelerle ünlü bir seri katilin hikâyesine dayanıyor. Dahmer İzle etiketine tıklayarak sizde bu sürükleyici diziyi izleyebilirsiniz.

Dahmer Dizisinin Konusu

Çekim ve hazırlık çalışmalarına Ocak ayında başlanan dizi, 1970’li yıllardan 1990’lı yıllara kadar uzanan 17 erkeği acımasızca öldüren, onlara tecavüz edip sonra da yamyam gibi yiyen Jeffrey Dahmer’in mide bulandıran hikâyesini konu almaktadır.

Yüzü temiz ve masum görünen beyaz bir adamın, siyahi adamlardan farklı olarak yargılanmasını ve nasıl ayrımcılık yapıldığını dizide gösterecek. İşlediği cinayetlerin ve yaptığı dehşet verici işkencelerin nasıl hafifletildiğini detaylı bir şekilde izleyeceksiniz. Amerika’da yaşamış en acımasız seri katillerinden biti olan Dahmer’in hayatını izlerken tüyleriniz ürperecek.

Dahmer Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrolünde ise, Amerikan Horror Story dizisinin yıldızı Evan Peters bulunmaktadır. Toplam 10 bölüm süren dizi 21 Eylül 2022 tarihinde Netflix ekranlarında yayınlanmaya çoktan başladı bile. İlk dört bölümü Ian Brennan tarafından yazılan dizinin diğer senaristleri ise; David McMillan, Reilly Smith ve Todd Kubrak’tır.

Dizinin yönetmenliğini ise Carl Franklin, Paris Barclay ve Janet Mock üstlenmiştir. Oyuncu kadrosuna gelecek olursak; Niecy Nash, Molly Ringwald, Shaun J. Brown, Colin Ford ve Richard Jenkins gibi isimler yer almaktadır. Dahmer dizisini Netflix’e üye olarak izleyebilir bu sınırsız film keyfine siz de ortak olabilirisiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir