nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. David Beckham ile Save Our Squad
  4. »
  5. David Beckham ile Save Our Squad İzle

David Beckham ile Save Our Squad İzle

khaleesi khaleesi - - 3 dk okuma süresi
76 0

Eski futbol yıldızı yepyeni Disney Plus programı Save Our Squad’da yer alıyor. İngiltere’ye olan sarsılmaz bağlılığıyla bilinen tarihin en iyi futbolcularından biri olan David Beckham, takımını birçok kez zafere taşıdı. Yunanistan’a attığı imza niteliğindeki frikik golüyle ülkesini 2002 Dünya Kupası Finallerine taşıması en unutulmaz anlarından biriydi. Belgesel niteliğindeki bu dizinin yapımcılığını ise Studio 99 ve Twenty Twenty Production (BAFTA ve RTS Ödülleri sahibi) birlikte üstleniyor.

Yeni Disney+ belgesel dizisi Save Our Squad ile ülkesindeki liglerde başarılı olmak için mücadele eden genç sporculara yardım etmek için geri dönüyor. David Beckham ile Save Our Squad adlı dört bölümlük dizi ilk olarak Nisan 2021’de duyurulmuş, yayın tarihi ise daha sonra bu yılın Eylül ayında açıklanmıştı. David Beckham ile Save Our Squad İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

David Beckham ile Save Our Squad Konusu

Program Beckham’ın gülünç derecede yakışıklı yüzünün yakın çekimleriyle başlıyor ve Beckham ilk deneyimlerini ve hayatı boyunca “futbola geri dönme” arzusunu anlatırken, zafer günlerinden maç görüntüleri ve arka planda şarkı söyleyen bir melekler korosu ile kesiliyor. David Beckham ile Save Our Squad Disney Plus İzle, dizide Beckham, tüm sezon boyunca hiç maç kazanamayan ve yardıma ihtiyacı olan Doğu Londra’nın 14 yaş altı takımı Westward Boys ile bir araya geliyor. Küme düşme tehlikesinin baş göstermesiyle Beckham, takımı yeniden canlandırmak ve kümede kalma şanslarını artırmak için yılların deneyimini kullanmaya çalışıyor.

David Beckham ile Save Our Squad Fragmanı İzle

Disney Plus Ücretsiz İzle

Sizler de David Beckham ile Save Our Squad belgeseline benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Disney Plus platformuna üye olabilir sınırsız film ve dizi keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan Netflix, BluTV, Prime Video, GAİN, Exxen ve beIN CONNECT platformlarının en sevilen dizilerini ücretsiz izleyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir