nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Disney Plus
  4. »
  5. Disney Plus Ücretsiz İzle

Disney Plus Ücretsiz İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 2 dk okuma süresi
191 0

2019 yılında piyasaya sürülen dev film ve dizi platformu Disney Plus çoğu platformu geride bıraktı! Disney Plus Ücretsiz İzle, animasyonlardan tanıdığımız Disney+ artık ülkemizde de kullanıma açıldı. Peki üyelik ve kayıt işlemleri nasıl yapılır? Bu platformda hani dizi ve filmleri izleyebiliriz? Bu soruların cevabını vereceğiz. Keyifli okumalar.

Disney Plus ülkemizde de yerli dizilerini yayınlanamaya başladı. İlk olarak Kaçış isimli dizi yayınlanmış ve izleyicilerden tam not almıştır. Geniş film ve dizi kapasitesi olan Disney Plus, geçen haftalarda yayınladığı Dünyayla Benim Aramda dizisiyle adından sıkça söz ettirdi. Oldukça farklı bir konusu bulunan dizinin oyuncuları da izleyenlerini heyecanlandırdı. Bu diziyi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Dünyaca ünlü olan platform yeni yerli dizi ve filmlerini yayınlamak için gün sayıyor!

Disney Plus Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Türkiye’de yayınladığı yeni dizilerle çok konuşalan Disney+, Pixar, LucasFilm, Marvel Studios, Searchlight ve 20th Century Fox gibi ün salmış yapımları da içerisinde bulunduruyor. Star Wars , Simpsons ve The Walking Dead gibi dünyaca ünlü birbirinden başarılı dizileri içerisinde bulunduran Disney+ ülkemizde de oldukça rağbet görmeye başladı.

Disney Plus Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Disney Plus içeriklerini merak ediyor ve izlemek istiyorsunuz ama ücreti gözünüzde büyüyorsa Disney Plus Ücretsiz İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz. 2020 yılında 7 günlük ücretsiz deneme sunan Disney bu uygulamasını ne yazık ki kaldırdı. Birbirinden renkli film ve dizileri bulunan platform çoğu dijital içerik platformlarını geride bırakarak zirveye yerleşti. Sizler de sınırsız film ve dizi keyfini yaşamak istiyorsanız hemen şimdi Disney Plus’a üye olabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir