nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. BluTV
 4. »
 5. Doğu 1. Sezon 6. Bölüm İzle

Doğu 1. Sezon 6. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
2170 0

BluTV dijital içerik platformu gün geçtikçe kullanıcılarını arttırıyor. Platformun en sevilen gözde dizilerinden biri olan Doğu dizisi izleyicileri oldukça memnun etmiş gözüküyor. Tanıtım fragmanını izleyen kullanıcılar dizinin ne zaman yayınlanacağını ise merak etmeye başladı. 21 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan diziyi ücretsiz bir şekilde izlemek için Doğu BluTV İzle etiketine tıklayabilirsiniz.

Dizi Hakkında

İddialı dizilerden biri olan Doğu dizisini senaryo ve yönetmen koltuğunda da Doğu Demirkol bulunmaktadır. Murat Özsoy ile birlikte hazırladıkları bu yapımın ikinci sezonu ise merak edilen konular arasında bulunuyor. Yalnızca BluTV ekranlarından yayınlanan dizinin toplam bölümleri 30 dakika sürmektedir. İzleyicilerin övgü dolu sözlerini hak eden komedi tarzında olan bu diziye BKM Mutfak kadrosu da eşlik etmektedir. İkinci sezonuna dair henüz bir açıklama olmasa da yeni sezon çok yakında gibi gözüküyor.

Doğu Dizisinin Konusu Nedir?

Başarılı dizinin konusuna gelecek olursak; Doğu ailesinden ve çevresinden destek görmeyen, derslerinde ve iş hayatında hiçbir yeteneği bulunmayan biridir. Doğu BluTV İzle, Doğu’nun küçüklükten beri tek isteği ise komedyenlik yapmaktır. Bu amacına ulaşmak için pes etmeden sürekli uğraşır. Ailesinin baskılarına dayanamayıp rızası olmadığı bir bölümde okumak zorunda kalan Doğu üniversite de tam 7 yıl boyunca eğitim görür. Hiçbir şekilde mezun olamayacağını anladıktan sonra komedyenlik mesleğine adım atar. Doğunun başına gelen talihsiz ve gülünç olayları anlatan bu diziyi izlemediyseniz hemen şimdi sitemizden izleyebilirsiniz.

Doğu 1. Sezon 6. Bölüm Konusu

Özgür ile Doğu, sosyetenin ünlü mekanlarından birine zor da olsa sonunda girmeyi başarırlar. Özgür, içkinin su gibi aktığı herkesin eğlendiği ortamın tadını çıkarmaya çalışırken Doğu ise sağa sola sataşmaktan kendisini alamamaktadır. Özgür’ün içkiyi fazla kaçırdığı gecenin sonu, Doğu için ise beklenmedik bir günaha davet ile bitecektir.

Doğu Dizisinin Fragmanı İzle

Doğu Dizisinin Oyuncu Kadrosu

İzleyenleri tarafından çok beğenilen Doğu dizisinin oyuncu kadrosunda ise birbirinden renkli isimler yer alıyor;

 • Doğu Demirkol – Doğu
 • Evliya Aykan – Özgür
 • Banu Fotocan
 • Yağmur Gülveren
 • Ege Kökenli – Zeynep
 • Kubilay Tunçer

Sizler de Doğu dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi BluTV’ye üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir