nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Disney Plus
  4. »
  5. Dünyayla Benim Aramda 1. Sezon 5. Bölüm İzle

Dünyayla Benim Aramda 1. Sezon 5. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
619 0

Dünyayla Benim Aramda, Disney+ da yayınlanacak ikinci orijinal içerik olup ne zaman yayınlanacağı ise merakla bekleniyordu. Disney Plus’ın yeni içeriği Dünyayla Benim Aramda oldukça ses getireceğe benziyor. İlk tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra dizi oldukça konuşulmuş ve merak edilmişti.

Dizinin yapımcılığını MF Yapım’ın yaptığı Disney Plus’ın orijinal içeriği olan Dünyayla Benim Aramda dizisinin yönetmenliğini ise Hülya Gezer yapmaktadır. Çarpıcı bir senaryosu olan dizinin senaristliğini ise Pınar Bulut yapıyor. Disney+ ile aynı anda izlemek için Dünyayla Benim Aramda İzle etiketine tıklayarak izleyebilirsiniz.

Dünyayla Benim Aramda Dizisinin Konusu

Dizinin konusuna gelecek olursak; çok büyük bir aşkla ve heyecanla başladıkları ilişkileri yıllar geçtikçe artık eskisi gibi heyecanlı olmayacaktır. Bu durumu fark eden bir kadının ilişkilerini kurtarmak ve tekrar eski heyecanına kavuşmasını sağlamak adına sosyal medya üzerinden bir oyun oynar. Bu oyunun sonuçları ise pek hoşuna gitmez.

Dizide Buğra Gülsoy sevilen bir oyuncuya hayat verirken Demet Özdemir ise işinde oldukça başarılı bir genel yayın yönetmenidir. En başta birbirlerine tutku dolu bir aşkla yaklaşan ikilinin aynı evde birbirlerini kaybetmesiyle oluşan olaylar seyirciye sürükleyici bir hikâye vadetmektedir.

Dünyayla Benim Aramda 1. Sezon 5. Bölüm Konusu

Tolga gerçeklerden habersiz İlkin’i geride bıraktığını düşünürken, İlkin’in yaptığı kazayı öğrenir.

Dünyayla Benim Aramda Fragmanı İzle

Dünyayla Benim Aramda Oyuncu Kadrosu

Dizide birbirinden ünlü yıldızların bulunması seyirciyi oldukça ekrana kilitleyecek gibi duruyor. Başrollerinde Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy’un bulunduğu dizinin diğer oyuncuları ise şöyle; Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, Melisa Döngel, İbrahim Selim, Ali Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor gibi işinde oldukça başarılı isimler bulunuyor.

Dünyayla Benim Aramda Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Disney Plus’ın heyecanla beklenen orijinal içeriği olan Dünyayla Benim Aramda ilk tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra büyük ses getirdi. Dizi ilk olarak 14 Eylül Çarşamba gününde iki bölümü yayınlanmış ve seyirciler tarafından fazlasıyla beğenilmişti. Gündemde epey duran bu diziyi izlemek için seyirciler Çarşamba gününü iple çeker oldu. Sizler de bu sürükleyici konusu ve başarılı oyuncularla dolu diziyi izlemek istiyorsanız Disney Plus’a üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir