nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. En İyi Grafikli 5 Android Oyunu

En İyi Grafikli 5 Android Oyunu

Now You Tech Now You Tech - - 2 dk okuma süresi
2 0

Yazımıza başlamadan önce mobil platformdaki oyunların günümüzde nerelere ulaştığı ortada. Günden güne gelişen akıllı telefonların verdiği performanslar oyunlara da etki ediyor. Oyun firmaları da kullanıcıları memnun etmek ve rekabeti kuvvetlendirmek için kaliteli yapımlar ortaya koyuyor. Çok uzatmadan konumuza geçelim. İşte En İyi Grafikli 5 Android Oyunu listemiz sizlerle.

5- The Amazing Spider Man 2 

Gameloft’un yakın zamanda çıkardığı, filmden etkilenerek açık dünya bazında bir atmosferi olan oyunda 6 efsanevi Marvel düşmanıyla şehri kötülüklerden ve tehlikelerden koruyorsunuz.

4- The Dark Knight Rises

Herkes Batman’i sevmiştir. Gotham’ı korumak Batman için bir sorumluluktu çünkü. Eğer sizde Gotham’ı korumak ve kaliteli grafiklere sahip bir oyun oynamak istiyorsanız bu oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz.

3-Real Racin 3 

Electronic Arts’ın gerçekçilik hissiyatı veren yarış oyunu Real Racing 3, grafik kalitesi ve oyun içi kontrolleriyle denemeye değer bir oyun.

2- Modern Combat 5

Çıkalı çokta uzun bir geçmeyen Gameloft’un FPS (First Person Shooter) oyunu Modern Combat 5 üst düzey grafikleriyle ve oynanışıyla listede ikinci sıraya yerleşiyor.

1- Dead Trigger 2 

Madfinger Games’in ilk oyunuyla övgüleri kazanan hayatta kalma tabanlı, zombilerin arasındaki yaşam mücadelesi ile Left 4 Dead’i hatırlatan serinin ikinci oyunu üst düzey grafikleriyle listemizin en üst sırasına yerleşiyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir