nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. En İyi Kablosuz Kulaklık Önerileri

En İyi Kablosuz Kulaklık Önerileri

khaleesi khaleesi - - 5 dk okuma süresi
42 0

İster egzersiz kulaklıklarına ister oyun kulaklıklarına ihtiyacınız olsun, WIRED tarafından test edilen bu hazırladığımız kulaklık önerileri mükemmel ses veriyor. En İyi Kablosuz Kulaklık Önerileri yazımız sizlerle.

Sony WH-1000XM5

Sony’nin amiral gemisi gürültü önleyici kulaklıkları artık beşinci neslinde ve bu, geliştirilmiş ses ve gürültü engelleme ile birlikte yeni, daha şık bir görünüm anlamına geliyor. WH-1000XM5 (9/10, WIRED Recommends), Sony’nin akıllı işleme ve sürücüleri sayesinde 30 saatlik pil ömrü ve bulabileceğiniz en iyi ses kalitesinden bazılarını sunuyor. Neredeyse tüm rakiplerinden daha iyi bir şekilde dünyanın sesini bastırıyor ve hatta konuştuğunuzu algılayıp müziğinizi otomatik olarak duraklatıyor; duraklatma düğmesine nadiren uzanacaksınız.

Beats Fit Pro

Beats Fit Pro (9/10, WIRED Recommends) hem iOS hem de Android ile mükemmel entegrasyonu, rahat uyumu ve harika sesi sayesinde şu anda en sevdiğimiz kablosuz kulaklıklardan biri. Apple tarafından üretilen bu kulaklıklar şirketin tescilli H1 kulaklık çipine sahip, bu da iPhone ile AirPods gibi çalıştıkları anlamına geliyor, ancak kontrolleri özelleştirmenize ve uygun bası aldığınızdan emin olmak için bir uyum testi yapmanıza olanak tanıyan bir uygulama ile Android’de de harika çalışıyorlar. Ayrıca aktif gürültü engelleme ve iyi mikrofonlara sahiplerdir.

1More ColorBuds

1More ColorBuds, satın alabileceğiniz evrensel olarak en rahat kulaklıklardan bazılarıdır. Üç farklı boyutta silikon kulak ucu ve küçük kulak kanatçıkları kulaklığın sabit kalmasına yardımcı olurken, bir önceki 1More Stylish modeline göre biraz daha inceltilmiş tasarımı küçük kulaklara bile tam oturmasına yardımcı oluyor. ColorBuds IPX5 suya dayanıklıdır ve harika ses verir. Bu konforlu ses kalitesi ve AirPods’u geride bırakan altı saatlik pil ömrü, çok daha düşük bir fiyat etiketiyle bu kulaklıkları satın alabileceğiniz en iyi kablosuz kulaklıklar arasına sokuyor.

Jabra Elite 7 Active

WIRED Gear editörü Adrienne So, bu Jabra kulaklıkların rahat silikon kaplamasını ve küçük boyutunu seviyor. Yıllar boyunca Jabra’nın egzersiz kulaklıklarından birkaç çift tavsiye ettik, ancak bunlar toza ve suya dayanıklılık için IP57 derecesine ve şarj kutusuna yapılan yolculuklar arasında sekiz saatlik pil ömrüne sahip en yeni ve en iyisi. Ses kalitesi mükemmel ve özel ayarlama gereksinimleriniz varsa Jabra’nın Sound+ uygulamasında EQ’yu özelleştirebilirsiniz.

Apple AirPods Max

Piyasadaki en pahalı kablosuz kulaklıklardan bazılarıdır, ancak Apple’ın AirPods Max’i (8/10, WIRED Recommends) size en iyi sesi sağlayacaktır. Zengin baslara, devasa bir ses sahnesine ve mükemmel gürültü engelleme özelliğine sahip. Benim en sevdiğim kısmı? Sağ kulaklığın üst kısmında bulunan ve ses seviyesini kolayca ayarlamak için kullanabileceğiniz Apple Watch benzeri büyük düğme. Apple kullanıcıları bu kulaklıkların iOS cihazlarıyla ne kadar iyi entegre olduğunu ve özellikle de videoları ne kadar iyi işlediğini çok sevecekler.

Apple AirPods Pro (2. Nesil)

Apple’ın ilk nesil AirPods Pro’sunun büyük bir hayranı değildim, mükemmel gürültü engelleme ve ses kalitesine ek olarak pil ömrü de orta düzeydeydi, ancak bu sorun ikinci nesil için çözüldü (9/10, WIRED Recommends). Altı saatlik şarj ve Apple’ın “Bul” özelliğini kullanmaya yardımcı olacak hoparlörlü yeni bir kılıfın yanı sıra yeni sürüm, hızlı ses ayarı için daha iyi dokunmatik kontrollere ve daha iyi gürültü azaltma ve sese sahip. Bir iPhone sahibiyseniz ve evde ya da hareket halindeyken şarkı dinlemeyi seviyorsanız, bunlar gerçekten sağlam bir seçim.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir