nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. En İyi Ücretsiz PS5 Oyunları

En İyi Ücretsiz PS5 Oyunları

khaleesi khaleesi - - 6 dk okuma süresi
56 0

PlayStation 3’ün piyasaya sürülmesini bir kenara bırakırsak, PlayStation 5 bir Sony konsolunun şimdiye kadar sahip olduğu en pahalı ürün. Bu durum, PS4’e kıyasla sahip olduğu güç nedeniyle yılın en çok aranan ürünlerinden biri olmasını engellemedi. Bu sistemin, en azından önümüzdeki birkaç yıl boyunca konsol oyunlarını en yüksek kalitede deneyimlemek isteyen tüm oyuncular için değerli bir yatırım olduğu inkâr edilemez. Tek kuruş harcamadan saatlerce eğlenmek için şu anda içine atlayabileceğiniz birçok ücretsiz oyun var. Burada her türden oyuncuya hitap eden oyunlar var, bu yüzden şu anda mevcut olan En İyi Ücretsiz PS5 Oyunlarına göz atın.

Call of Duty: Warzone

Daha sonra değineceğimiz başka bir battle royale oyunu kadar popüler olmasa da, Call of Duty: Warzone şüphesiz bu türün en iyi hissettiren FPS oyunudur. Diğer COD oyunlarından beklediğiniz sıkı, hızlı tempolu oynanış ve yüksek hassasiyet seviyesine sahip, ancak 100’den fazla oyuncuyla tek bir devasa haritaya sıkıştırılmış. Harita güncellendi, yeni modlar ve silahlar eklendi ve elbette sizi oyuna bağlayacak ve yeni hedefler için çalışmanızı sağlayacak bir battle pass var. Satın alma istasyonları, sözleşmeler ve gulag sistemi gibi bu türe getirdiği yenilikler, Warzone’u aşırı karmaşık olmaktan çıkarıyor ancak yine de gerçekten dişlerinizi geçirebileceğiniz kadar derinleştiriyor.

Rocket League

İlk olarak yıllar önce PlayStation Plus’ın bir parçası olarak piyasaya sürülen ve daha sonra standart bir oyun haline gelen Rocket League, nihayet tamamen ücretsiz oyun modeline geçti. Bu oyundan bir şekilde haberdar değilseniz, futbol ve roketle çalışan arabaların bir karışımıdır. Evet, göründüğü kadar harika ve kaotik. Arabanızı seçin, takım kurun veya tek başınıza oynayın ve rakiplerinize gol atmaya çalışmak için topa çarpın. Zamanla, hava manevraları ve hileli atışlar gibi daha gelişmiş taktikler öğreneceksiniz, ancak en düşük seviyelerde bile, Rocket League oynamak oldukça eğlenceli gözüküyor.

Fall Guys

Fall Guys piyasadaki en öngörülemez ve komik battle royale oyunlarından biridir. Fiziğin rakipleriniz kadar büyük bir tehdit olduğu çeşitli engelli parkurlarda ve mücadelelerde diğer fasulye-insanlardan oluşan bir kalabalıkla yarışıyorsunuz. Kazanılacak tonlarca harita, zorluk ve kozmetik var. Başlangıçta ücretsiz olmasa da, artık ücretsiz ve tamamen çapraz oynanabilir olduğu için rekabet her zamanki gibi çok çetin. Her zaman yolda olan daha fazla içerikle, bu çok ciddiye almadan oynamak için ideal bir oyundur.

Destiny 2

Canlı hizmet oyunlarını doğru yapmak çok zordur. Orijinal Destiny, bunu bir konsolda deneyen ilk oyunlardan biriydi ve seri, Destiny 2’nin mevcut sürümüne kadar büyüme sancılarından payına düşeni aldı. Orijinal Halo geliştiricisi Bungie, FPS tasarımında bir ustadır. Her silahı kullanmak iyi hissettiriyor ve toplanacak tonlarca silah var.

Ücretsiz sürüm, en son ücretli genişletmeler hariç, oyundaki neredeyse tüm içeriği içeriyor, ancak bu miktar bile ücretsiz bir oyun için inanılmaz bir değer. Çeşitli gezegenlerdeki hikâye görevlerinin büyük bir kısmını, tüm etkinlikleri, birkaç üst düzey baskını ve daha geleneksel bir rekabet deneyimi için PvP potasını elde edersiniz. Destiny 2 aslında iki ya da üç oyun değerinde içeriğin ücretsiz olarak verilmesidir ve sürekli olarak güncellenmekte ve yapılacak daha da fazla şeyle desteklenmektedir.

MultiVersus

Oynaması ücretsiz dövüş oyunlarının çok az örneği var ve bunlar da para kazanma modelleri açısından oldukça agresif olma eğilimindeler. MultiVersus, başlangıçta ücretsiz karakterlerden oluşan dönüşümlü bir seçki sunarak, daha sonra sadece oynayarak ve yeterince altın kazanarak istediğiniz herhangi birinin kilidini kalıcı olarak açmanıza izin vererek işleri farklı bir şekilde yapıyor. Shaggy, Batman, Gizmo ve hatta Lebron James gibi önemli karakterleri oynanabilir dövüşçüler olarak içeren bu oyuncu kadrosu ana çekicidir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir