nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Netflix
 4. »
 5. Enola Holmes 2 Netflix İzle

Enola Holmes 2 Netflix İzle

khaleesi khaleesi - - 2 dk okuma süresi
75 0

Millie Bobby Brown başrolünde olduğu Enola Holmes 2 filmi Netflix platformunda 4 Kasım 2022 tarihinden itibaren yayınlanmaya başladı. İkinci bölümde, baş dedektif ilk resmi davasını üstleniyor. Bu dava onun gerçek sınavıdır ve onu bir dedektif olarak şekillendirirken, Tewkesbury ile arkadaşlığı ve Sherlock ile işbirliği de devam filminde önemli unsurlardır.  

Tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiş ne zaman yayınlanacağı ise merak konusu olmuştu. Enola Holmes 2 filminin yönetmen koltuğunda ise Harry Bradbeer oturmaktadır. Enola Holmes 2 Netflix İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz izleyebilirsiniz.

Enola Holmes 2 Filminin Konusu Nedir?

Gizemli olayların ve aksiyon dolu maceraların yaşandığı bu filmin konusu ise; Enola Holmes tam dedektifliğe adım atacakken, hâlâ ünlü ağabeyi Sherlock’un gölgesinde olduğunu ve kimsenin ona bir dava konusunda güvenmek istemediğini fark eder. Enola ilk davasını çözmenin başarısıyla heyecanlanır. Bu zafer, onu ünlü ağabeyiyle eşleşmeye ve muhtemelen onu geçmeye teşvik eder. Bu arada, profesyonel olarak “özel dedektif” unvanını resmen kullanır ve riskli bir komploya dâhil olur.

Sonunda, gizemi ancak arkadaşlarının yardımıyla çözebilir ve Sherlock’un kendisi de gizemin çözülmesinde başrol oynar. Film izleyiciyi kasvetli fabrikalara ve renkli konser salonlarına götürüyor, en ünlü çevrelere ve hatta 221B Baker Sokağı’ndaki efsanevi eve girmemizi sağlıyor.

Enola Holmes 2 Filminin Tanıtım Fragmanı İzle

Enola Holmes 2 Filminin Oyuncu Kadrosu

 • Millie Bobby Brown
 • Henry Cavill
 • Louis Keklik
 • Susan Wokoma
 • Adeel Akhtar
 • Sharon Duncan Brewster

Sizler de Enola Holmes 2 filmine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Netflix platformuna üye olabilir sınırsız film ve dizi keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir