nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Epic Games Store: Bu Oyunlar Artık Ücretsiz!

Epic Games Store: Bu Oyunlar Artık Ücretsiz!

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 2 dk okuma süresi
129 0

Cadılar Bayramı temasına özel canavarların, zombilerin, ve efsanelerden, masallardan ve kabuslardan gelen her türlü diğer yaratıkların macera dolu oyunları ücretsiz hale geldi. Eğer 31 Ekim’den önce ürkütücü bir havaya girmek istiyorsanız, o zaman dikkat edin. Epic Games Store yaklaşan ücretsiz oyunları duyurdu. 27 Ekim’den itibaren iki oyuna ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Cadılar Bayramı zamanında yenilenen bu oyunlar artık ücretsiz!

Saturnalia: Korku Temalı Macera Oyunu

“Saturnalia” sadece rol yapma unsurları içeren bir korku macerası değil, aynı zamanda Epic Games Store’daki ilk çıkışını kutlayan bir oyun. “Saturnalia “da oyuncular, bir karakter her öldüğünde değişen bir köyde kapana kısılırlar. Görme ve bulmacalar için bir kibrit kaynağını yönetmeye zorlanırlar ve sonunda ilerlemek için beceri ve araçları keşfederler. Oyun, katılımcıların oyunun merkezinde yer alan ritüeli araştırmaya ve tamamlamaya çalıştıkları doğrusal olmayan, dinamik ve esnek bir anlatı sunuyor.

Warhammer 40,000: Mechanicus Oyunu ile taktik Yeteneğinizi Geliştirin

Cadılar Bayramı için tam olarak bir korku oyunu değil, ancak kendine has bir havası var: “Warhammer 40K: Mechanicus”, oyuncuların Magos Dominus Faustinius olarak mistik gezegen Silva Tenebris’te Adeptus Mechanicus’un teknolojik olarak gelişmiş birimlerini yönettikleri sıra tabanlı bir taktik oyunudur. Oyuncular ekiplerini, kaynaklarını ve yeni teknolojileri yönetmeye zorlanırken, kararlar hikâye içindeki organizasyonların ve görevlerin kaderini etkiliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir