nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Epic Games Store: Bu Oyunlar Ücretsiz!

Epic Games Store: Bu Oyunlar Ücretsiz!

khaleesi khaleesi - - 3 dk okuma süresi
51 0

Epic Games Store: Bu Oyunlar Ücretsiz! Şimdi hangi oyunları ücretsiz oynayabileceğinizi ve önümüzdeki hafta hangi oyunları bekleyebileceğinizi buradan öğrenin! Epic Games Store, müşterilerine yıllardır yeni ücretsiz oyunlar sunuyor.

Bu durum bu hafta sonu da değişmeyecek. 10 Kasım 2022 tarihinden itibaren iki yeni oyun ücretsiz olarak indirilebilecek. Unvanları kalıcı olarak ve gizli maliyetler olmadan güvence altına almak için tek ihtiyacınız olan ücretsiz bir müşteri hesabıdır. Bir kez sahip olduğunuzda, hemen sanal mücadelelere dalabilirsiniz.

Filament

Bu oyun, bilim kurgu bölümü altında zorlu bir bulmaca sunuyor. Araştırma uzay gemisi Alabaster’da tuhaf şeyler oluyor. Tüm mürettebat ortadan kayboldu ve ne olduğunu bulmanız gerekiyor. Hedefe giden yolda, her türlü zor bulmacayı ve zekâ oyununu çözmeniz gerekiyor. Bulmaca hayranları için genellikle 16,99 avroya mal olan ve şu anda geçici olarak ücretsiz olarak sunulan harika bir bağımsız eğlence. İkinci ücretsiz oyun çok daha aksiyon dolu.

Rising Storm 2: Vietnam

Birinci şahıs nişancı oyunu sizi adını verdiği Güneydoğu Asya ülkesine gönderiyor ve burada 63 kişiye kadar diğer oyuncularla zorlu çok oyunculu oyunlar şeklinde kanlı savaş mücadeleleri veriyorsunuz. Tripwire Interactive’in aksiyon oyunu acımasız, merhametsiz ve sadece 18 yaşından itibaren oynanabilir. “Call of Duty”, “Battlefield” & Co. Oyunlarını sevenler ancak son derece cilalı gişe rekortmeni oyunlardan uzakta stres atmak isteyenler burada paralarının karşılığını alacaklar.

Alba – Bir Vahşi Yaşam Macerası

Sevgiyle tasarlanmış bir bağımsız macera sizi bekliyor. Küçük Alba rolünde, çevre kirliliğine karşı harekete geçiyor ve küçük bir adayı ve vahşi yaşamını kurtarmaya çalışıyorsunuz. Epic Games, “Shadow Tactics – Blades of the Shogun” ile zorlu bir gerçek zamanlı strateji gerilim oyunu da hediye ediyor. Oyunda, tarihi Japonya’da beş suikastçının kaderini kontrol ediyorsunuz. Barışı korumak için, iktidardaki shogun adına suikastlar, sabotajlar ve casusluk görevleri gerçekleştiriyorsunuz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir